Opinie o Jedność Sp. z o.o. w Wschowa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Jedność Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Jedność Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przemiał zbóż

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jedność Sp. z o.o. w Wschowa

Jaca

Praca w każde święta nie polecam, na produkcji chaos pomiędzy kontrola jakości i kierownikami co odbija się na zwykłych pracownikach psychicznie i fizycznie , maszyny rozpadające się ,na strefie pakowania pracownicy robia prowizorki z różnych przedmiotów taśmy klejacej kartony itp żeby taśmy do przesiewania suszu nie hałasowaly komory na susz tzw zasuwy zapycha co po chwilę susz musisz z tym walczyć a mechanicy tego nie ogarniają lub nie mają materiałów do naprawy przyjdą zrobią coś prowizorycznie i jakoś to będzie, to jest obraz tej firmy albo naprawdę zakład jest jest ubogi albo pracodawca żyje w innym świecie bo nie reaguje lub ma to gdzieś aby hajs się zgadzał a lud niech ciągnie ten prowizoryczny wózek z kartonu i taśmy klejacej

@Jaca

Hahaha. Tak i kilka mnl zł. poszło na taśmę klejąca. Ale cóż w Twoim Marmorinie jest lepiej. Zwalniają ludzi, wyzysk za małe pieniądze itd. Ludzie czas skończyć z tym człowiekiem tutaj. Czas wklejać jego posty na forum Marmoeinu. Bo 90 proc wpisów tutaj to on. Jeszcze lizus się tam utrzymał w pracy ale już nie długo A kierownictwo przy następnej redukcji niech poczyta kogo należy w 1 kolejności.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Jedność Sp. z o.o.?

@Xxx

To czemu nikt nie zgłosił tego do prezesa? Jak kierownik sobie nie radzi i jest bałagan organizacyjny to może potrzebuje jakiegoś wsparcia. Ciężko się z nim dogadać?

Aaa Nowy wpis

Czytam ofertę pracy dla pakowacza no i firma deklaruje, że jeśli pracuje się już w jakiejś innej firmie to oni pomogą zmienić ją na lepszą ;) Chodzi oczywiście o ich zakład. Z tego co czytam tu na forum, to jednak chyba niezbyt jesteście zadowoleni. W tym roku coś się zmieniło? Tzn. ten chaos o jakim pisaliście w kwietniu, słabe podejście do pracownika, może jakieś podwyżki były? Szukam pracy i trochę już pod kreską jestem, raczej wyślę tu cv.

Onsk Nowy wpis

Jak wyglądają zmiany w tej firmie? Czy weekendy są pracujące i swieta? Jakie stawki jakieś premie dodatki?proszę o odp

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Jedność Sp. z o.o.?

Xxx

Podejście jest takie że jak sami coś popsują to jest ok ale jak ktoś coś popsuje to szukają kozła ofiarnego tak samo z zgłaszaniem uszkodzonych maszyn mają to gdzieś dopóki nie stanie się jakiś wypadek lub coś się nie rozpadnie wtedy pytają dlaczego nikt tego nie zgłosił że jest popsute gdzie było zgłaszane nie raz

Szymon
@Xxx

To w firmie nie przestrzega się zasad BHP? Kierownictwo tego nie pilnuje? Wspomniałeś że szukają kozła ofiarnego. To jest odpowiedzialność finansowa pracowników jak coś się zepsuje? Muszą ponosić koszty?

Xxx Nowy wpis
@Xxx

Chaos i (usunięte przez administratora)ze strony kierownika produkcji głupie teksty jak by z kolegami rozmawiał nawet nie chce się patrzeć na tego gościa jedno wielkie nie porozumienie pewnie nawet prezes o tym nie wie i o wielu innych sprawach

Jaca

@Jaca

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Jedność Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
xyz

Nowy zakład to istny (usunięte przez administratora) . Nerwówka ,ciągła pogoń za większą ilością produkcji . Pracownika ma się za nic , w myśl zasady nie będzie ten to zaraz będzie następny . Każdy kto chce mieć spokojną pracę , nie sobie odpuści pracę w Jedności .

Pewnie znowu ten z Marmorinu
@xyz

Hahaha. przychodzą nowi ludzie bo firma się rozwija. Z innych zakładów przychodzą tutaj. Więc... Albo Co się nie udało albo umiesz tylko brednie pisać. Owszem pracować trzeba wszędzie. Mimo ciężkiego systemu pracy zarabia się zdecydowanie lepsze pieniądze niż w innych zakładach. Ludzie pracują po kilkanaście lat. A więc... Opinia albo osoby której się nie udało, albo tej którą dalej tam pracuje a potrafi tylko anonimowo wylewać żale. Ile ludzi tyle opinii.

Kazimierz
@Pewnie znowu ten z Marmorinu

To dobrze że się rozwija. Ten rozwój obejmuje też zatrudnione osoby? Można się uczyć nowych rzeczy rzeczy albo wysyłają na szkolenia? Jak ktoś jest ambitny i chce coś osiągnąć to w tej firmie da radę?

@Kazimierz

Nowych rzeczy ? Tzn jakich ? Przebieranie z taśmy chrupek , szkolenie na chrupkarza nowy zawód, ludzie się śmieją z tego zakładu jakieś święto np zmarłych , święto niepodległości Wigilia Boże Narodzenie a wy jak (usunięte przez administratora) do pracy ,gdzie normalni ludzie odpoczywają w domach u was czas się zatrzymał w średniowieczu w czasach (usunięte przez administratora)

Andrzejfskyyy

Już widać taka desperacja że pracowników na portalu(usunięte przez administratora) szukają karma wróciła

Chiciakowiecc Jaś

A ja tam lubię dłubać w nosie i patrzeć w kamerę jak inni tyrają i się pocom z wysiłku

Szybki rozladunek

Chyba twój
@Piotr

I tyle w temacie ja tam więcej nie przyjadę kto tam był to wie

Hejter

Z tego co słyszalem to tam maszyny taśma klejąca reperują i jest to praca dla psychicznie chorych lub desperatów

Jaki nick takie życie
@Hejter

Z tego co słyszałem wciąż szydzisz tutaj na forum. I tak masz rację, firma się rozbudowuje i zatrudnia ludzi dzięki taśmie klejącej. Ręce opadają

PL Leszczyński władca
@Jaki nick takie życie

(usunięte przez administratora)bo susz po podłodze się wala, sznela!pracować na premie dla kierowników zmianowych albo kleić taśma rozsypujące się ze starości maszyny które taka hałasują że je słychać w lesznie

Żałosny
@PL Leszczyński władca

Żałosny jesteś. Skoro tam nie pracujesz bo pewnie nie zostałeś przyjęty to bardzo zazdrościć innym musisz skoro ciągle piszesz na forum. To raz. A jeśli pracujesz to taśma Ci nie przeszkadza skoro pracujesz?. Poziom zerowy Twojej inteligencji. Jak bardzo zawistny musisz być. Jak bardzo złym człowiekiem. Skoro żyjesz tym forum. Ludzie olewajcie takich użytkowników bo nic sensownego do rozmowy o firmie nie wnosi. Firma się rozwija. Dużo ludzi zatrudnili. Pieniądze całkiem spoko. Ale coś za coś jak w każdej pracy. Nie czytajcie opinii tych co zwolnili, albo się nie dostali. Spróbujcie sami. Pozdrawiam operator z kilkunastoletnim stażem.

PLE
@Żałosny

Dobrze panie operatorku spróbujemy sami , mamy się podlizywać to będziemy takimi jak pan pewnie lubisz kakałko mmmmm

@Żałosny

No to ja nie czytam, tak jak radzisz, ale skoro jego zganiłeś, to teraz pomóż sam :) Jakie pieniądze dostaje operator na starcie? "Spoko" nic mi nie mówi. Możesz nie wiedzieć, skoro sam pracujesz kilkanaście lat, to wtedy napisz, jakie się ma przy takim stażu pracy. Pytam nie sobie oczywiście, dla faceta ;)

Hmmm
@Anna

Każdy sam sobie negocjuje pensje. Tak było jeszcze parę lat temu. Jak jest teraz nie wiem. Na pensje składa się wiele składowych. A wiesz, że nikt Ci się nie przyzna? Jedni mają więcej, drudzy mniej. Zależy od tego co potrafisz, czy nie chorujesz i takie tam. Dodatki za obecność, nocki. Premia uznaniowa.

Hmmm
@PLE

Żenada człowiek. Jak bardzo Cię Jedność boli. Domyślać się można dlaczego. Olać Cię. Ludzie olewajciee takich "kostruktuwnych" opiniotwórczych . Robią bałagan nie wnosząc nic do rozmowy. Administrator może w końcu coś tym zrobi bo coraz mniej ludzi czyta goworka? Nie zniżanie się do poziomów. Olewajcie ich. Mają smutne życie, skoro tyle żalu wylewają.

Ple
@Hmmm

Nie żenada tylko opinia do której każdy ma prawo widzę że jesteś największą fanką tej firmy pewnie masz tam dobrze bo się wypinasz kierownikowi a oni to lubią

Witajcie, co nowego słychać w Jedności? Ostatni z dodanych wpisów nie był zbyt pozytywny ale został zamieszczony już parę miesięcy temu, a czy aktualnie jesteście zadowoleni z pracy w tym miejscu? Nadal jest tyle obowiązków na jedną osobę?

Tadek
@Karolina

Atmosfera kiepska kierownik krzyczy z byle powodu nawet na badania lekarskie nie pozwala iść jego słowa to albo chcesz pracować albo nie

Obuz
@Tadek

Każdy ucieka od nich jak najdalej firma żal chyba że mają kredyty to robią albo dzieci na utrzymaniu

Renata
@Obuz

a znasz ich bieżącą sytuację czy piszesz z doświadczenia z kiedyś? wiadomo co wprowadzili w tym roku albo co mają zamiar? szykują się jakiekolwiek zmiany odnośnie warunków pracy?

Hahaha.
@Obuz

Jakoś chętnych z Eurocomfortu z Leszna i Marmorinu nie brakuje. Wiec tak "uciekają". Ale co Ty tam wiesz.

Obòz się pisze a nie obuz

Pewnie
@Hahaha.

I każdy pęka z dumy praca z inwalidami i w święta to sama radość

Marzena

Hej. Myślałam ostatnio żeby zacząć pracę na produkcji w tej firmie. Jednak komentarze i przepychanki poniżej dwóch osób?? są dla mnie trochę niezrozumiałe i myśle że to nie jest dobre miejsce na coś takiego, a znowu ostatnie konkretne informacje o firmie są z 2020 roku. Czy ktoś byłby tak uprzejmy i napisał pokrótce co dzieje się aktualnie w tej firmie? dokładnie chodzi mi o 1. rodzaj umowy 2. zarobki

Popieram
@Marzena

Jedna osoba którą znamy, brat naszego kolegi z pracy robi tutaj bałagan bo jaki jest to wszyscy wiemy. Co do zarobków to muszą wypowiedzieć się kobiety gdyż to one pracują na pakowaniu. My operatorzy mamy wyższe stawki. Ale z tego co wiem to najpierw umowa zlecenie. Potem najniższa krajowa, ale premia obecnosciowa, dodatki za nocki, za obecność i uznaniowa.

Popieram
@Popieram

Brat pięknej koleżanki ;) Pani Ewelino inzynierowie stoją na baczność przed Panią :)

Renata
@Popieram

A wiesz ostatecznie jak kobieta wyjdzie na tej pakowni już z tymi premiami i dodatkami, o których wspomina? potrzebuję orientacyjnych widełek i opinii odnośnie nakładu pracy. Czy jest ciężko?

Grzegorz O.

Witam Państwa, praca jest jak praca. Ale poczułem się wywołany do tablicy, gdyż ciągle jedna osoba o mnie pisze. I chodź nie powinno się brać brudów publicznie, koledzy z pracy wiedzą o co w tym wszystkim chodzi gdyż to oni mi pokazali , to muszę wyjaśnić. Niech się każdy zatrudni i zobaczy co to za praca a potem zdecyduje. Wszystkie poniższe komentarze i obrażanie innych to jedna i ta sama osoba, a mianowicie skazany wyrokiem w zawieszeniu za znęcanie się psychiczne i fizyczne parę lat temu Marek O. Niestety mój (były brat). Ma jeszcze wyroki za stalking i uszkodzenia samochodów. A od Świat Wielkanocnych kolejna niebieską kartę i niebawem czeka go kolejny wyrok. Ci co go znają, wiedzą jaki jest ale Państwa ostrzegam, że w większości negatywne wpisy to jego osoba, gdyż się do tego przyznał. Pracował tam, zwolnili go, chciał wrócić ale miał brudna kartotekę gdyż nie dogadywał się z ludźmi w pracy więc proszę nie kierować się jego opinią. Jeśli zajdzie potrzeba to to samo napisze na forum Mamrmorinu, gdzie pracuje. Wrócił tam trzeci raz ale prawdopodobnie znowu go zwolnią bo jest ograniczony w obyciu z drugim człowiekiem. Obraża innych ludzi , rodzinę i kłamie a do tego jest agresywny. Więc jego postu to tylko wytwór chorej wyobraźni.Ale nie chcę się zniżać do poziomu takiego człowieka. Więc proszę o ostrożność i nie kierowanie się wpisami takiej osoby. I pewnie pojawią się inne, śmiejemy się z nich w pracy, ale chciałem Państwa ostrzec. Kto chce pracować, to pracuje, w każdej pracy są plusy i minusy. Proszę zatrudnić się samemu i ocenić. Pozdrawiam

@Grzegorz O.

Odezwał się ten co awans okradł opowiada całej rodzinie wszystko co dzieje się w jedności i żali się i jęczy jak musiał dwa razy dłużej zostać ciekawe czy pochwalił się że cała rodzina spłaciła mu kredyt i że znowu ma kredyty i że dzwoni na policję nawet jak widzi że ktoś w parku pije piwo (usunięte przez administratora) miastowi w domu nic nie robi bo jest wyczerpany po pracy zje obiad i idzie spać taki człowiek ale wasza opinia jest dla mnie śmieszna wstyd się przyznać że tam robiłem właśnie z takimi ludźmi sami tacy tam robią jak on

@Marek O

Ludzie uważajcie lepiej na niego donosi na policję wszystko klepie wszystko co w jedności się dzieje i żali się po rodzinie nawet jak on się tam narobi biedny człowiek pracować musi w tych czasach miał wyrok za kradzież pieniędzy z awansu z kasy jak widać firma jedność lubi przyjmować złodziei firma żal

@Marek O

Ja znam Twojego brata i znam Ciebie. Grzesiek jest bardzo pomocnyi fajny. Ty nie jesteś a pracowaliśmy razem w Jedności właśnie. . To jemu pokazałem, że to chyba Ty o nim piszesz. Powiedział, że nie zniży się do Twojego poziomu i nie będzie reagował na Twoje zaczepki. Ale w końcu się wypowiedział a Ty się kompromituj dalej. Wschowa jest mała i dużo ludzi wie, że masz wyroki i nikt Ci nie wierzy w Twoje wyssane z palca historie. Oby Twoja rodzina w końcu miała Cię z głowy. A Wy ludzie, sami się przekonajcie jaka jest praca. Jakim naprawdę ułomnym trzeba być aby prać takie brudy publicznie. I jakim człowiekiem trzeba być aby być tak chorym psychicznie jak Ty Marek. Mam nadzieję, że Grzesiek i jego rodzina oprócz skierowania Ciebie na badania psychiatryczne naprawdę w końcu złoży wniosek o eksmisję z domu. Proszę Państwa, to jest forum o pracy a robi się z powodu tego truciciela cyrk na kółkach. Zero klasy. A co do pracy,jeśli takie osoby tam już nie pracują to lepiej dla wszystkich. Pozdrawiam z Jedności

Śmieszny
@Hehe

(usunięte przez administratora) to mało powiedziane podpisz się jak masz odwagę dawaj tego nie zrobisz to nie masz jaj nawet nie patrzę na opinie ludzi którzy całe życie robią te chrupki żeby chlebek posmarować masz rację tacy inteligentni ja ja mają łikendy wolne poziom twojego pisania to zero ale co się dziwić lepszą rasą jestem od Cb chrupku

@Hehe

Jeszcze tylko jedno ja potrafiłem znaleźć sobie pracę tak ja normalni ludzie pracują od pon do pt skoro twierdzisz że razem pracowaliśmy to gratuluję ja tam robiłem ładnych parę lat temu i sam zrezygnowałem żeby nie pracować z takimi jak ty a ty widzę jedność firma na całe życie lubisz biegać jak piesek co dwa dni na inną zmianę i pracować w łikendy gratulacje dla twojej rodziny jak ją masz pewnie są z cb dumni i nie piszę z dużej litery bo do takich ludzi jak ty nie mam szacunku

Hahah
@Marek O

Mieli Cię wyrzucić po tym okresie próbnym i tak więc sam odszedłeś. Chciałeś się znowu zatrudnić, ale Grzegorz kazał tylko kierownikowi sprawdzić Twoją opinie, bo się chciałeś śliznąć na jego opinii. I wtedy też dostałeś tam pracę bo pamiętali, że on tam robił. Co nie zmienia faktu, że nikt na naszej zmianie nie chciał z Tobą gadać. A sam swoimi postami pokazujesz, jakim jesteś człowiekiem i dnem. Trzymam kciuki za Grześka i jego rodzinę, aby w końcu mieli od Ciebie spokój. Grzesiek nie chce pisać jak Ty po forach, ale jako kolega z jego byłej zmiany chciałbym pisać o Tobie na Marmorinie, chociaż zapomniałeś że Wschowa jest mała i tam też mam wielu znajomych.Ale tego nie zrobię, bo wszyscy uznaliśmy że nie będziemy się zniżać do zTeojego poziomu. Ponoć długo nie popracujesz o ile nie trafisz do więzienia... Ludzie przestańcie reagować na jego posty. Ja sobie chwalę pracę tam, jest ciężka momentami, ale pracować trzeba. A piszą o niej tylko tacy z marginesu jak wyżej. Wystarczy poczytać desperata i (usunięte przez administratora).P.s. moja znajoma ktorą prześladowałeś i dostałeś wyrok za stalking z centrum handlowego byłego Tesco też jest takiego zdania od zawsze. Tak mam rodzinę ale Ty już dawno jej nie masz. Nie pokaże tego Grześkowi bo on od dawna wie, że to Ty, ale będę dzwonił za każdym razem na policję jak znowu zobaczę Cię ze starymi facetami jak pijesz piwo na ławkach po zakamarkach i w parku. Typowa (usunięte przez administratora) Spalony jesteś u nas w firmie i w życiu o czym wiemy, bo Grzesiek mało mówi, ale Wschowa jest mała. Kryminalistom mówimy stop, i chamom. LUDZIE nie reagujcie na jego posty on sam sobie zaprzecza. Szkoda czasu. Kolegi, jego siostry i rodziców tylko żal.

Marek O

Właśnie idę weź naładuj telefon i patrol na mieście a takim donosicielom powinno się wydłubywać oczy żeby nic nie widzieli i obcinać języki żeby nic nie powiedzieli i tego cb życzę

Lol
@Marek O

Napisał ten po wyrokach. A więc.. ludzie olejcie tego psychopatę. Szkoda tylko jego rodziny

@Lol

Psi wytrysku coś jeszcze podpisz się boisz się

Smutny jesteś.
@Marek O

Dlaczego Ty się nie podpisujesz pod każdy postem? Znasz znaczenie słowa psi pstryk? Hahah. Kolega z Twojej byłej zmiany. Chociaż słowo kolega to nad wyrost. I Znajomy Pani z apteki która prześladowałeś. Dowiesz się w swoim czasie, już niedługo bo mamy Cię na mieście dość. I olewam Cię, ale Ty tego nie zrozumiesz.

@Smutny jesteś.

Straszysz mnie gościu kozak z cb anonimowo już nie mogę się doczekać kiedy się ujawnisz nic mnie nie zrobisz nawet boisz się podpisać nie mówiąc o czymś więcej i przeczytaj zanim wstawisz bo piszesz z błędami polecam powrót do szkoły gamoniu i nie piszę więcej nie znizam się do poziomu takich ludzi z jedności bo jestem lepszą rasą niż wy frajerzy z chrupek

@Grzegorz O.

Nie ma poszanowania pracownik ,zostaje zwolniony bez powodu lub nie przedłużają umowy., mimo że dobrze pracował . Są osoby które same się zwalniają z tej firmy i nikt tego nie weryfikuje co dzieje się na produkcji . Można zadać pytanie dlaczego jest tak duża rotacja pracowników ? Jeżeli wszystko jest tak idealnie?

Ja odpowiem
@były pracownik

Ja odpowiem za kolegę. Zwalniają tylko tych konfliktowych i leni. Wszędzie trzeba pracować, tutaj także. Ludzie robią tutaj po kilka lat. A zwalniają albo nie przedłużają umowy takim jak wyżej. Ale każdy ma swoją prawdę a rozumu własnego zero prawda? Ja pracuje ponad 10 i też narzekam ale są gorsze prace

Haha
@Marek O

Nie straszę, wielu ludzi Cię nie lubi. Karma wraca nie znasz dnia ani godziny. Znam Twoja rodzinę i są w porządku a Ty nigdy nie byłeś. Lubię Grześka i Aśke . I jak się dowiedziałem, że moją znajoma z apteki zastraszyłeś co skończyło się dla Ciebie wyrokiem to postanowiłem sprawdzić to i owo. Jest jeszcze wiele rzeczy które wyjdą na jaw.Ale wiele ludzi chętnie by na Ciebie podniosło rękę za to jak podnosiłeś ją na mamę i siostrę. Wschowa jest mała, pilnuj się. A teraz proszę Państwa piszmy o pracy bo to forum tego dotyczy. A takich idiotów ignorujmy. Niech wylewa swoje żale. Nie odpusci bo nie umie. Grzesiek robi swoje, siostra i jego rodzina też. Czytajcie opinie o pracy a nie żale psychopaty i kryminalisty. Worka mało kto czyta, ja wszedłem tylko dlatego, że Grzesiek mi powiedział że ten człowiek pisze, nie chciał o nim mówić , powiedział tylko żebym zobaczył co i jak to wtedy utrzymam źle zdanie o nim jakie miałem wcześniej. To forum dla przegranych. Jak widać, Marek jest największym z nich hahahaha

Masakra zakład. Pomińmy system zmianowy który jest ciężki. Na to się godziliśmy podpisując umowę. Ale ciągle podnoszenie wydajności, brak ludzi co wiąże się z ekstra dodatkowymi zajęciami, przyczynia się do momentu totalnego wyczerpania. Masz dopilnować wszystkiego. Produkcji, porządków, pakowania, mycia tzw myjni...itp. i często w 1 czasie naraz. Brak prawdziwego szkolenia nowych pracowników, a potem pretensja że ludzie cZegos nie wiedza. Maszyny idą na maksa. Padają rekordy produkcji ale kosztem biegania non stop. Kosztem niemożliwości dopilnowania wszystkiego na czas. Kosztem czasami nawet przerw na kanapkę. Chcesz pracować a nie możesz. Wieczne awarie , które są naprawiane na szybko i prowizorycznie bo ktoś oszczedza na gruntownym remoncie maszyn. Wieczne braki prądu. A to wiąże się z potrójnym wysiłkiem aby powrócić do normalnej produkcji. Maszyny wyeksploatowane na maksa, że nawet ludzie z kilkunastoletnim stażem nie potrafią czasami ustawić prawidłowej produkcji produktów. Olej cieknie z każdej strony. Ale to nic, byle by szło. Ale to Twoja wina że nie idzie lepiej. Więc zapomnij o premii. Przynajmniej w całości. Praca jest dla ludzi a nie ludzie dla pracy. Nie polecam. Ja już zmieniłem za niewiele mniejsze pieniądze ale bez takiego psychicznego obciążenia.

Prawda

Prawda. Pół Wschowy tam pracowało a reszta nie zamierza. Mimo tzw kryzysu brak chętnych do tyrania tam. A Ci co przychodzą to szybko się zwalniają albo nie się nie nadają. To (usunięte przez administratora). Zresztą prace można też stracić za to czy się kogoś lubi czy nie.

Aleksander
@Prawda

Czy są może osoby, które mogą poszczycić się dłuższym stażem pracy w firmie Jedność? Piszesz o tym, że osoby, które tam przychodzą po prostu szybko się zwalniają. Jak to wszystko w ogóle funkcjonuje skoro w Twojej ocenie tak to wygląda?

Koko

Niestety to wszystko jest prawdą.

Cv

Zapomniałeś dodać że tam robi zbieranina z całej okolicy ludzi o niskich kwalifikacjach zawodowych z kredytami i tych co muszą bo nie posiadają szkół ale spoko są (usunięte przez administratora) oni na pewno zasilą tą firmę swoją obecnością aczkolwiek nawet oni nie za długo jak zobaczą co tam jest grane

Destin
@Prawda

Chrupki chrupki do roboty bo nie będzie czym chlebka w domu posmarować a jak firma by przestała istnieć to pojawiło by się mnóstwo nowych klepsydr we Wschowie

Cer

Nie czytam tych opinii na swój temat bo sami chrupkarze to piszą czyli (usunięte przez administratora) społeczne nie wchodzę więcej na tą stronę bo nic mądrego tu nie przeczytasz prażynki tu słodzą i tylko tę opinie piszą dobrze o firmie

Sat
@Aleksander

Są chcesz prawdę poznać to masz z kredytami lub o niskich kwalifikacjach zawodowych lub Ukraińcy i inne narodowości z trzeciego świata

Powiem wam kto to pisze.
@Sat

(usunięte przez administratora) Teraz trzeba wejść na forum marmorinu i popisać o nim.

Witam. Pojawiło się ogłoszenie o pracy w tej firmie. Czy można liczyć na jakąś merytoryczną opinie? Od ludzi tam pracujących słyszę różne opinie. Raz pozytywne a raz negatywne. Czy ktoś by mógł więcej jakiś szczegółów napisać. Jakie premie i targety? Czy ciężko je wyrobić? Czytałem forum, ale tutaj chyba ciągle pisze ta sama osoba, która została zwolniona więc wylewa tylko żale. A jest jakiś aktualny pracownik, który mógłby bardziej szczegółowo opisać pracę tam?.

Jest
@Zainteresowany

Cały czas tam jest ogłoszenie więc chyba powinno dać tobie do myślenia praca jest ciężka w dziwnym systemie zmianowym nie super płatna i w trudnych warunkach gdzie indziej zarobisz to samo pracując od pon do piątku na 1 lub 2 zmiany

Yesz
@Jest

Czyli pracując gdzie inndziej na 2 zmiany zarobisz w Jedności tyle na jednej zmianie. To dobrze płacą.

Ludzie chcecie tam robić z taki kapusiami jak pewien operator Grzegorz trzyma ręce u kierownika po łokcie wiadomo gdzie i donosi na każdego taki typ człowieka a później wszyscy się dziwią że nikt tam nie chce robić z takimi lumpami co mają kredyty i donoszą za parę złotych na każdego

Chyba

Chyba wiem o jakiego Grzegorza chodzi dlatego tak szybko awansował z pakowacza swoją drogą kierownik ten jego też dobry aparat ale karma do nich wróci i wtedy posmiejemy się z nich ja mam już inna pracę z normalnymi ludźmi i w normalnych warunkach od pon do piątku tak jak pracują normalni ludzie

Hehe

Ale nigdy nie było pakowacza o tym imieniu. Ktoś komuś dołki kopie?

Racja
@Hehe

Racja. Jest kilka osób o tym imieniu ale od samego przyjęcia byli operatorami, ale prawda taka że tam teraz prawdziwy (usunięte przez administratora)

Obojętny

Przemawia przez ciebie złośliwość, bo sam nigdzie nie możesz zagrzać na dłużej miejsca w pracy

Lidia
@Obojętny

Hej, skoro tak sądzisz, może wypowiesz się na temat pracy bardziej konkretnie? :) Mąż chce tam rekrutować, i trochę się waha..

Chyba ty
@Obojętny

Masz pecha chcesz mi dowalić ale nie potrafisz mam pracę od dłuższego czasu od poniedziałku do piątku i prawie 3 tys na rękę coś jeszcze chcesz napisać mądrego mam likend w domu nie tak jak ty w pracy ha ha

@Obojętny

Wszyscy w firmie śmieją się z jedności chcesz opublikuje odcinek z wypłaty bez danych oczywiście nie znasz mnie to nie pisz głupot ciekawe gdzie spędzisz majówkę pewnie w pracy mistrzu chrupek nie odpisuje więcej nie zniżę się do twojego poziomu więcej

Jesteś żałosny.
@Chyba ty

Jesteś żałosny. W 1 czasie napisałeś chyba kilka postów 1 po 2. Dziwne że po tak długiej ciszy nagle w danym dniu w odstępie kilku godzin pojawiło się kilka wpisów. Bardzo musiało Ci zaboleć że już tam nie pracujesz skoro wylewasz żale postem za postem. I właśnie przez takich ludzi ta atmosfera tam umiera. Praca jest ciężka i system zmianowy też. Ale pracować gdzieś trzeba. Zmieniłeś pracę jak piszesz? Ok. Ale Twoje opinie są po prostu jakimś krzykiem rozpaczy. Mądrzy zrozumieją, inni przyklasną.Ja się niedawno zatrudniłem i wiele rzeczy mi się nie podoba, ale pracować gdzieś trzeba. A teraz lej hejt "kolego"...

@Jesteś żałosny.

Jakoś nie bardzo mniejsza z tym mam lepszą pracę i będę lał jak będę chciał nie umiesz sobie znaleźć pracy lepszej to twój problem pracy jest pełno a firma zwolniła mnie bo prawdę paru osobą powiedziałem i za to zrobię wszystko żeby ludzi zniechęcić niech wiedzą jak tam jest ja też tam robiłem ponad rok na początku było w miarę popracujesz dłużej sam zobaczysz twoja sprawa w koło jest mnóstwo pracy dla inteligentnych nie dla takich jak ty jakieś kredyty masz w domu albo nie zaradny jesteś życiowy i pozostają tobie tylko te chrupki

@Jedno jedno

Pisz teraz co chcesz obrażaj wymyślaj mam to gdzieś nie będę reagował wiesz dlaczego bo jestem lepszą rasą człowieka od cb i pracuj dalej tam bo tylko to potrafisz chrupki produkować

@Jedno jedno

O proszę. Jak bardzo żyjesz tym forum skoro po zamieszczeniu komentarza odpowiedziałeś aż 2 razy. I jak bardzo Cię to ciśnie. Tyle są warte Twoje opinie. Ssman? Lepsza rasa człowieka? Raczej psychiatra potrzebny. Mam lepszą pracę ale żyje forum. Ręce opadają. Cieszę się, że już nikt taki nie pracuje w tej firmie. Trochę się przewietrzyło. Szkodaz Tobą wchodzić w jakąkolwiek rozmowę bo widać jakie braki w obyciu z ludźmi masz. Lej dalej hejt. Od czasu do czasu sobie tutaj wejdę i posmieje się z tych wpisów. Albo nie. Szkoda na Ciebie czasu. I fajna masz tą pracę skoro postu wstawiasz o różnych godzinach. Hahaha

Chyba ty
@Hehe

I tego mnie zazdrościsz że mogę pisać w pracy nie tak jak ty tylko w domu pewnie jesteś tak zdałniony że jak byś wziął tel do ręki to byś się z niczym nie wyrobił jak plany na weekend prażynki czy coś innego w pracy

Lol
@Chyba ty

Popieram kolegę wyżej. Ten co to pisze to jakiś nieudacznik. Sam pisał, złego zwolnili. A wcześniej mu nie przeszkadzało nic skoro pisze, że przepracował rok? Owszem trzech leni którzy nie dostawali premii ,nie zarabiali zatem dużo i się kłócili z ludźmi zostało zwolnionych. I to chyba jeden z nich. Rzeczywiście odpowiada szybko na postu innych pod wieloma nickami. Zatem sami go oceńcie.....

Głupek
@Lol

Nieudacznik to ty jesteś ja mam inną lepszą pracę a ty będziesz siedział do końca życia w chrupkach bo nic innego nie umiesz masz pewnie kredyty jak te inne baranki co z tobą pracują albo brak rozumu bo normalni ludzie nie pracują jak psy co dwa dni inaczej i szkołę polecam dokończyć piszesz z błędami miłego weekendu w pracy ha ha

Tymek
@Lol

Ludzie tam pracujący są na samym dnie społecznym oni sami o tym wiedzą nic innego im nie pozostaje jak praca tam bo albo kredyty,rodziny na utrzymaniu, brak wykształcenia,brak jakichkolwiek uprawnień na cokolwiek albo niepełnosprawni są więc albo jedność albo bieda w domu

Lol2
@Głupek

Z błędami piszesz Ty. Ja tam nie pracuje. Czytam bo chce zmienić pracę, ale zamiast konstruktywnych opinii leje się Twój żal i tylko Ty piszesz na tym forum. Nie wyszło Ci, zwolnili Cię a teraz lament? Lepsza rasa? Patologia. Ale widzę, że piszą też o Tobie i nie co mnie cieszy, że ludzie nie są tak głupi jak Ty. Nie pozdrawiam. Ja się jednak tam zatrudnię chyba bo jest tam ogłoszenie aktualnie. Praca stabilna , kolega jako operator dobrze zarabia a skoro takich jak Ty zwalniają to tym większy plus.

A
@Lol2

Takich jak ty zatrudnią na pewno żałosny jestem i nie zaradny pracy jest pełno od pon do piątku ale do tego trzeba mieć pewne kwalifikacje szkołę i rozum u cb tych rzeczy brak i tylko chrupki tobie zostaną w życiu do robienia jak posiadasz jakąś rodzinę i dzieci to współczuję im takiego barana w domu życzę super weekendów w robocie

Psychiczny
@A

Gościu Ty jesteś jakiś psychiczny. Może administrator w końcu zablokuje tą osobę bo ciągle obraża innych, nie znając tych osób. Ja się też chce zatrudnić. Budują nową siedzibę i poszukują ludzi bo zwiększają zatrudnienie. Kolega pracuje i sobie chwali. Jest ciężko, ale zarabia większe pieniądze niż w innych zakładach pracy. A że w Polsce wszędzie jest jak jest to ta firma nie różni się od innych. Wszędzie są plusy i minusy. P.s. i już nie warto czytać Goworka. Żałuję że tutaj wszedłem. Tutaj wylewają tylko żale osoby które jak same piszą zostają zwolnione, czują się lepsi od innych bo stała im się krzywda. Ja się zatrudniam. Jak się nie będzie podobało to zmienię pracę, nie będę się sugerował opiniami wspomnianymi wcześniej ludzi. P.s. nie karmcie takich troli jak wyżej. Szkoda na nich czasu, nie piszcie do niego. A administrator powinien coś z tym zrobić.

Batman

Dlaczego co chwilę ktoś odchodzi czym jest to spowodowane atmosferą w pracy czy może brakiem obiecanej premii lub jej wysokością która różni się sporo od obiecanej

Chcesz
@Batman

Wiesz dlaczego bo tam dostaniesz umowę zlecenie robisz z kapusiem wyżej wymienionym w komentarzu małą wypłatę i duży stres zamiast premii taka firma zatrudnij się tam to zobaczysz o czym mowa

No tak
@Batman

Tam pracują ludzie upośledzenie umysłowo bo zdrowy na umyśle by tam nie pracował

@Chcesz

Wiesz co? Ja nie dostałem umowy zlecenia. Od razu na okres próbny. I znam dwóch Grześków w tej pracy. Oboje są naprawdę w porządku. Popatrzcie na siebie. Ale ile ludzi tyle opinii. Robić swoje a jak się komuś nie podoba to Mona przecież zmienić pracę.

Weronika
@Hehe

A czy są również dodatkowe benefity? Może jakieś premie świąteczne lub od obrotów?

Serio
@Weronika

Dostaniesz worek chipsów wypieczonych na starym oleju tzw próby na święta jest parę zł ale nie za dużo

Piszecie tu, że niektórzy w Jedności są po podstawówce. Czy to dotyczy pracowników produkcji? Jakie w ogóle trzeba mieć kwalifikacje, żeby tu pracować? Pytam, bo nie ma aktualnych ogłoszeń, a zakładam, że wolno się zgłosić samemu do firmy np. do kadr. Tylko dobrze wpierw wiedzieć, ile płacą przy produkcji tych pelet, no i co trzeba umieć.

Waldi
@Anna

Żadne dwie ręce dwie nogi szybko biegające żeby zdążyć z tymi obowiązkami które dostaniesz na dzień pracy

Getin
@Anna

Nie sami magistrowie tam robią idź popracować z nimi to się przekonasz napisz później jak wrażenia z pracy ciekaw jestem twojej opinii

Tragedia

Masakra robiłem tam kiedyś nie polecam pracy z tymi ludźmi niepełnosprawnymi umysłowo jak jesteś bystrzejszy od nich i dasz to poznać musisz im pomagać zrezygnowałem praca z chorymi ludźmi to nie dla mnie niech się inni z nimi męczą

Jed
@Tragedia

W życiu bym tam nie poszedł drugi raz tam pracują osoby które nie radzą sobie w życiu a kierownik o nazwisku Sz lubi podpuszczać jednego na drugiego i cieszy się tym jak dziecko

@Jed

Po rozmowie kwalifikacyjnej dostajesz numerek i punkty i to decyduje kiedy po cb zadzwonią chore te ich zasady ale nic dziwnego jak chorzy ludzie tam pracują to jak ma być normalnie a najbardziej chory tam jest kierownik. M Sz podpuszcza wszystkich na wszystkich stary a wiadomo co

@B

To znaczy? Możesz dostać robotę za dwa dni, albo i za pół roku, dobrze załapałam? Przecież wiadomo, że ktoś nie będzie czekał aż po niego zadzwonią, tylko pojdzie na rozmowę gdzie indziej. Coś tu dziwnego piszesz.

@Anna

Ale tak jest widzę bardzo bronisz tej firmy ja byłem na rozmowie po trzech tygodniach zadzwonili pewnie po rozmowie mojej zatrudnili kogoś innego zwolnił się i zgłosili się do mnie dziękuję za taką firmę

@Anna

Jeszcze tylko jedno pewnie tam pracujesz dlatego bronisz tej firmy a poza tym cały czas tak potrzebują w firmie gdzie są normalne warunki pracy i wynagrodzenia przyjęć prawie nie ma bo mało kto się zwalnia jak ma dobre warunki płacy i pracy

@B

I naprawdę ostatni wpis Tam pracują sami ludzie którzy muszą bo mają kredyty rodziny na utrzymaniu albo brakuje im zaradności życiowej pracował tam mój kuzyn zwolnił się bo stwierdził że jak ma się narobić to woli jechać za granicę pracować z normalnymi ludźmi za normalne pieniądze a nie z chorymi którym wiecznie musiał pomagać bo był bardziej ogarnięty od nich i pojechał i świetnie daje sobie radę

Ojro

Podaje przepis jak pozbyć się pracownika w tym obozie: wrzucić go do najgorszej brygady, do ktorej nikt nie chce iść, z którą nikt nie chce współpracować.

Shit
@Ojro

Oddział SS tego tego i tej tej potrzebuje jeleni z dużym porożem ;) Cyrk z malpami

Gdyby
@Shit

Piękne opinie o firmie ha ha tam zawsze był (usunięte przez administratora) i tyle

Gdyby
@Ojro

Same (usunięte przez administratora) tam robią taka to firma ale co się dziwić jak niektórzy podstawówki tam tylko mają

Kolo

Zaczyna się wiosenna zabawa w tym obwoźnym cyrku. Kiero chodzi na krótkim pasku z kolczatką

Zostaw merytoryczną opinię o Jedność Sp. z o.o. - Wschowa

• Jak się pracuje w Jedność Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jedność Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jedność Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Jedność Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zielony Rynek 7
    67-400 Wschowa