Jazpol Zbigniew Lefik

Łódź

Opinie o Jazpol Zbigniew Lefik

XXA

Praca w tej firmie to jakieś nieporozumienie. Zmuszanie do pracy ponad 8 godzin. Zapłata za nadgodziny - ze zwykłej stawki. Stawki głodowe. Co innego do ZUS, co innego do ręki. Brak jakiegokolwiek socjalu. Ponad połowa pracowników szuka pracy. Nawet niektóre narzędzia trzeba sobie samemu kupować. Paranoja. Ten kto chce tu przyjść do pracy ma nierówno pod sufitem.

Przemek

Witam, jestem jak najbardziej zainteresowny prracą w firmie. Jeśli jakie kolwiek szczegóły będą potrzebne proszę kierować je na adres : www.gandi_lks@o2.pl Pozdrawiam

Zostaw opinię o Jazpol Zbigniew Lefik - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jazpol Zbigniew Lefik