Iwwi Zakład Odzieżowy Iwona Olszewska

Łódź

Opinie o Iwwi Zakład Odzieżowy Iwona Olszewska

jogobella

(usunięte przez administratora) Hałaśliwa i kłótliwa atmosfera. Jak nie masz układów to nie istniejesz.Organizacja pracy wątpliwa.Ale wynagrodzenie na czas.

anka
@jogobella 20.02.2014 21:55

nie zgadzam sie. pracuje tam 6 lat , praca stala nie ma przestojów wypłata zawsze na czas. szefowa o.k. rzadko zmienia sie pracownikow.

CzerwonaBrzoskwinia.
@anka 13.02.2015 22:42

Witam. Dostałam w/w firmie staż i chciałam się dopytać jak tam są traktowani pomocnicy itp.?

Zostaw opinię o Iwwi Zakład Odzieżowy Iwona Olszewska - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Iwwi Zakład Odzieżowy Iwona Olszewska