Planeta Mody Sp. z o.o. Sklep Yups!

Bełchatów

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o Planeta Mody Sp. z o.o. Sklep Yups!

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Planeta Mody Sp. z o.o. Sklep Yups!

miki

ta firma to zart kupa ..... nie polecam fraczyzy ,hurtu ,oszuści .... nie wydawaj swoich cięzko zarobionych pieniędzy na fata morganę bo zdechniesz z pragnienia ,a oni Cię zeżrą bez skropułów

Anonim

Witam, pragnę wyrazić opinię nie tyle na temat marki, czy pracodawcy co konkretnej osoby prowadzącej rekrutację (usunięte przez administratora) Podejście tejże osoby do potencjalnego pracownika jest bardzo specyficzne. Charakteryzuje się kompletnym olewaniem swoich obowiązków; brakiem kontaktu o umówionych porach, a potem nie odbieraniem telefonu. Jeżeli osoba reprezentująca pracodawcę umawia się na kontakt, niezależnie czy współpraca dojdzie do skutku, czy nie, a następnie zachowuje się jak nastolatka bojąca się odebrać telefon, to świadczy to tak samo o pracodawcy (skoro zatrudnia takich właśnie ludzi). Nie polecam.

MAESTRO

MIAŁEM DO CZYNIENIA Z TĄ FIRMĄ NA SZCZĘŚCIE UWOLNIŁEM SIĘ I JEŻELI KTOKOLWIEK MYŚLI O YUPS NIECH SIĘ DOBRZE ZASTANOWI BO TO TYLKO PIĘKNIE WYGLĄDA A W RZECZYWISTOŚCI TO TRAGEDIA POLECAM ZAJRZEĆ NA ALLEGRO ILE OFEROWANYCH JEST WYPOSAŻEŃ DO TYCH SKLEPÓW

Zostaw opinię o Planeta Mody Sp. z o.o. Sklep Yups! - Bełchatów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Planeta Mody Sp. z o.o. Sklep Yups!