JS Sp. z o.o. Sklep Top Secret

Lublin

Opinie o JS Sp. z o.o. Sklep Top Secret

ktoś

zgadzam sie z opinią że firma jest na nic ja też pracowałm w tej firie ładnych parę lat, za wszystko się obrywa premia to rzadkość a nawet jak się wypracuje to zarzą obcina bo sklep nierentowny, ludzie unikajcie tej firmy!!!!kłamcy i uklady!!!!

gość

co pani[usunięte przez moderatora] za przeproszeniem?jakie polecam?podstawa to 1050 na rękę,sklepy często nie wyrabiają planów a jak im się uda to marne 150 do 200zł rzucą dodatkowo! [usunięte przez moderatora] trzeba non stop za 3 osoby,a może to ewa czarnecka pisze?że poleca?pewnie tak to księgowa w js,ja nie polecam tam pracy,pracowałam tam ponad dwa lata i się zwolniłam,top secret to totalna porażka!!!

Zostaw opinię o JS Sp. z o.o. Sklep Top Secret - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JS Sp. z o.o. Sklep Top Secret