Opinie o Markit-2 Sp. z o.o. w Rypin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Markit-2 Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Markit-2 Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Markit-2 Sp. z o.o. w Rypin

nnmnnn Nowy wpis

Nie polecam. Toksyczna atmosfera i nieproporcjonalne normy,których nie da się wyrobić. Słabe zarobki.

Adam Nowy wpis

Zakładów Markit było kilka w regionie. W każdym z nich była zawsze spięta atmosfera i lęk. Strach przed utratą pracy. Kadra administracyjna próbowała pokazać, że są kimś lepszym od tych na produkcji. Myślę,że atmosfera w tej firmie nie odbiega od tych w innych firmach w kraju. Zawsze znajdą się tacy co będą narzekać, a tych chwalących będzie mniej.

Krzysiek Nowy wpis

Można tu odbyć praktyki ?

Kasia Kowalkowska Nowy wpis

Nikomu, ale to nikomu nie polecam tego (usunięte przez administratora). Zwalniają pracownice po 30stoletnim stażu, zostawiając ich na lodzie. Traktują je przedmiotowo, bezczelnie dokładając w świadectwie pracy, że są niewydolne. A Niewydolne, bo niewydolne wzrokowo.. Wyrazy współczucia dla wszystkich kobiet, które szefostwo traktuje gorzej niż emigrantów!

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Markit-2 Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko SZWACZKA.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Rypin
logo firmy REKRUTER Kierowców, Spedytorów
Rypin
Profesjonalny kierowca
Stefan

Jaką macie atmosferę w pracy? Warto aplikować? Czy jest tak dobrze, że nie widzicie potrzeby pisania?

ala

Bardzo dobra firma ,przynajmniej pieniadze płaca na czas bardzo miła atmosfera Pracuję tu 20 lat i nie zamieniłabym tej firmy na inną zarobki jak wszędzie najniższa ale powiedzcie gdzie płacą więcej

apo
@ala

jprdl! ,no jo! :D

admin

Pracowałeś lub pracujesz w firmie Markit-2 Sp. z o.o. Producent Odzieży? Pomóż innym podjąć decyzję, czy warto tam pracować. Komentuj na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Markit-2 Sp. z o.o. - Rypin

• Jak się pracuje w Markit-2 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Markit-2 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Markit-2 Sp. z o.o.?

Markit-2 Sp. z o.o.