Kameleon Sklep Obuwniczy Adam Karnowski

Bydgoszcz

Opinie o Kameleon Sklep Obuwniczy Adam Karnowski

Ewa

Kupilam dzis sandaly w sklepie o nazwie kameleon(usunięte przez administratora) na ulicy broniewskiego 27 zepsuły się po kilku godzinach od kupna nie polecam wyżej wymienionego sklepu jest tam niemily sprzedawca a do tego nie uznają reklamacji

Adolf

OSTRZEGAM I NIE POLECAM sklepu obowniczego(usunięte przez administratora)na ulicy Broniewskiego 27 w Bydgoszczy,jest tam nie mila i nie żetelna obsluga klijęta,owe obowie wytrzymuje kilka dni po czym rospada sie nigdy nie ma reklamacji ani zwrotu gotowki a sprzedawca jest CHAMSKI w stosunku do klijeta, prowadzi tez uslugi jako szefc ktore sa kosztowne i lipne obowia ktore sie rospada po jednym dniu. (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Kameleon Sklep Obuwniczy Adam Karnowski - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kameleon Sklep Obuwniczy Adam Karnowski