Łukpol Sp. z o.o.

Łuków

Opinie o Łukpol Sp. z o.o.

employer

OMIJAJ !!! Poniżanie pracowników. Głodowe wynagrodzenia nawet poniżej najniższej, nakaz pracy w dni wolne bez podpisów i wiele wiele innych

Kris
@admin 22.09.2015 23:00
Wiesz jak działa firma Łukpol Sp. z o.o. i na jakie umowy zatrudnia nowe osoby? Czekamy na Twój komentarz!...

Pracowałem w tej firmie 3 lata. Już nie pracuję i to jest moja najlepsza decyzja w życiu. Płaca najniższa krajowa lub mniej, potrącenia pod byle pretekstem, ale to jeszcze nie problem. Nagminne poniżanie przez właściciela, Pana S. Wyzysk i poniżanie to w tej firmie chleb powszedni. Omijać szerokim łukiem.

Zostaw opinię o Łukpol Sp. z o.o. - Łuków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Łukpol Sp. z o.o.