Polanex Sp. z o.o.

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Polanex Sp. z o.o.

Dorota

Jestem dumna, że mogę tu pracować - w firmie z tradycjami. Pracowała tu moja babcia, ciocia, a teraz ja jestem cześcią tej społeczności. Ze zdziwieniem czytam negatywne opinie. Najbardziej spodobala mi się tutaj właśnie atmosfera - relacje pomiędzy przełożonymi, a pracownikami. Każdy zwraca się z szacunkiem, dzieli się swoja wiedzą i doświadczeniem. Fajnie układa się współpraca pomiędzy zespołami począwszy od magazynu, poprzez linie produkcyjne, aż do administracjii. Każdy pracownik jest tu ważny i doceniany. Czuć to codziennie, na każdym kroku. Tworzymy cudne koszule, sprzedawane nie tylko w kraju, ale i za granicą. Firma rośnie w siłę i to nasza wspólna zasługa. Polecam pracę w Polanex!

@Sabrina

@Sabrina Polanex cały czas stawia na rozwój, mamy nowe marki koszul i bluzek, dział odzieży damskiej. Praca na produkcji jest więc urozmaicona, ciekawa, a koleżanki i koledzy sympatyczni. Jeżeli chodzi o zarobki to najbardziej rzetelną informację udzieli Ci dział kadr. Pozdrawiam:)

Renata

Polecam pracę w Polanex. Bardzo dobra atmosfera, warunki socjalne i pomocni ludzie. Można powiedzieć że jestem częścią zgranego zespołu. Gdy koleżanka była w potrzebie, firma zorganizowała akcję pomocową. Mamy też systemy motywacyjne i premiowe. Dodatki na święta. Firma dba o zespół. Nie mogę też narzekać na zarobki w porównaniu do innych firm produkcyjnych.

Tosia
@Renata

Heh, no to fajna opinia o firmie. Zachęcająco brzmi. Jak wygląda budowanie relacji i atmosferę w firmie? Czy są jakieś spotkania, imprezki integracyjne, warsztaty wspomagające budowanie zespołu?? Czy to raczej wynik tego, ze ludzie po prostu się lubią i stąd taka dobra sytuacja??

Ela

Pracuje w Polanexie od 20 lat. Przeszłam kilku prezesów dyrektorów i kierowników. Pierwszy raz od wielu lat jako pracownicy szwalni dostaliśmy podwyżkę. Otrzymujemy różne dodatki wydajnościowe i uważam że jest to jedno z najlepszych miejsc do pracy w naszym mieście. Warunki socjalne są bardzo dobre, mamy swoją szatnię i stołówkę. Polecam pracę w Polanexie.

Mw Nowy wpis

Nie polecam pracy na magazynie przez 3,5 roku przewinęło się 5 osób. Ostatnia pani nie wytrzymała nawet miesiąca. (usunięte przez administratora). Na szwalniach czy innych działach ludzie bardzo w porządku. Całą atmosferę psuje (usunięte przez administratora). Na podwyżki na magazynie surowców też nie ma co liczyć.

Natka Nowy wpis
@Mw

Ooooo to kobiety też zatrudniają na magazyn? Napisz na jakie etaty dokładnie. To ile możecie zarobić na magazynie, spoko kasa chociaż jest? Kobiety też pracują na wózkach widłowych czy mają inne obowiązki niż faceci? Napisz jeszcze raz przez kogo jest spowodowana ta atmosfera, bo tę część Twojej wypowiedzi wykropkowano.

MW Nowy wpis
@Natka

Jedna pani tylko była i nie wytrzymała nawet miesiąca. Tam jest za ciężka praca dla kobiet. Wynagrodzenie liczyć trzeba najniższą krajową. W zakładzie nie ma wuzków widłowych są tylko paleciaki ręczne.

Zuzia Nowy wpis

Na prawdę ma tak dużo obowiązków, wyrabia się z tym podczas jednej zmiany? Jeśli ludzie odchodzą to firma robi jakoś pod górkę czy o co chodzi z tym brakiem szacunku? Z tego co wiem, jeśli nie przedłużają umowy to nie podają przyczyny, ale inaczej zawsze musi być podany jakiś powód zwolnienia. Co takiego wpisują w takim razie w papiery?

Czyli kobiety też zatrudniają na magazyn, dobrze zrozumiałem? Skąd w ogóle wynika taka rotacja, chodzi o kasę czy o coś jeszcze? Czy na początek dostaje się okres próbny? Zastanawiam się czy ta Pani miała jakąś umowę i czy za ten czas dostała wynagrodzenie.

ALEX

Marku, skoro nie polecasz, dlaczego wykazujesz chęć i zainteresowanie powrotem do firmy. Rozumiem, że chcesz zniechęcić innych kandydatów - słabe.

Alex

Oczywiście, że nieprawda. Na magazynie od kilku lat pracuje sprawdzony, kompetentny i lojalny team. Zmieniliśmy oblicze naszej firmy, rotacja pracowników na poziomie kilku procent to naturalna rzecz przy prawie 200 osobowej załodze. Dziwie się, że byli pracownicy zamiast realizować się w innych firmach mają tyle czasu żeby nas niesprawiedliwie oceniać i oczerniać. Pana przypadek Panie Marku jest niezwykle ciekawy i potwierdza, że podjęliśmy dobrą decyzję. Po miłym i profesjonalnym rozstaniu wypisuje Pan bzdury w internecie, a równolegle pisze do kadr informacje o gotowości do powrotu. Życzę powodzenia, szczerze!

Doma
@Alex

Ja to nie wiem, jak to jest z rotacją na magazynie, czy były odejścia czy jest lojalny team. Ale za to bardzo chętnie dowiem się, jaka jest pensja na magazynie? Ile miesięcznie taki nowy pracownik dostaje? I jak zacznę pracę na magazynie to wgl mam jakieś szanse na awans do innego działu czy do innego miejsca w ramach firmy?

Agnieszka
@Dorota

Co do tych relacji między działami, to czy jest też szansa na przechodzenie między działami i zmiana stanowisk? Czy firma praktykuje takie rekrutacje wewnętrzne, by zmieniać obszar pracy??

Sabrina
@Dorota

Miło poczytać taka pozytywną opinię. Myślę, że jak ktoś przychodzi do pracy i całkowicie angażuje się w swoje obowiązki to współpraca zupełnie inaczej się układa i może należeć do przyjemnych. Orientujesz się może jak przedstawia się współpraca na dziale produkcji, szukam akurat pracy ale głównie interesują mnie zarobki. Ile firma oferuje dla początkujących na h?

@Agnieszka

Zawsze jest szansa na zmianę stanowiska.

Renata

Tosia
@Renata

Aplikowałeś na stanowisko Specjalista/ka ds. Obsługi Klienta oferowane przez firmę Polanex Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?

Na jakie zarobki można liczyć w firmie Polanex Sp. z o.o. na stanowisku Przedstawiciel Handlowy? Czy pracownicy dostają premie?

No to ile tam tego doświadczenia potrzebuje, żeby człowieka przyjąć na pracownika montażu? Przeczytałem ogłoszenie i po prostu zobaczyłem, że tam napisał, że doświadczonych przyjmie, ale nic konkretnego to tam nie napisał właściwie odnośnie preferencji dokładnych.

Natka

W sieci znalazłam ofertę pracy na stanowisko młodszej księgowej. Firma preferuje kandydatów z wyższym wykształceniem. Co jeżeli się go nie ma, a doświadczenie jest? Dają szansę zatrudnienia? Jestem w takiej sytuacji, a chciałabym tutaj zaaplikować i dostać pracę...

NIcie
@Natka

Aplikuj i się przekonasz. Jeśli masz duże doświadczenie to na pewno będzie Twoim atutem.

Nikola

Czy są konkretne stanowiska, do których wykonywane są tel. po pracy? Jak to wygląda na stanowisku szwaczek?

Olo

na 180 pracowników nie ma i nie było Marcina, opinia nieobiektywna, pisana przez zwolniona pracownik działu E-commerce.

Krystyna

Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami, które tu czytam. Nigdy nie miałam sytuacji aby Prezes albo któryś z dyrektorów wydzwaniał do mnie po pracy bez bardzo ważnego powodu. Nie spotkałam się z nękaniem. Pracuję w Polanexie od dłuższego czasu i uważam, że to dobrze zarządzana firma, której produkty są bardzo wysokiej jakości. Świadczą to tym chociażby zagraniczni klienci, którzy od lat współpracują z Polanexem.

Ela

Malgo

Współpracuję z @Pracodawca od kilku lat. Bardzo doceniam przyjazną atmosferę, która panuje w zespole, profesjonalizm i rzetelne działania. Ważne są także jasno wytyczone zadania i postawione cele. Nigdy nie spotkałam się z problemami z płatnościami, zawsze są one na czas. Obserwuję też duży szacunek do pracowników, każdego szczebla, co nie zdarza się zawsze w dużych firmach.

NIcie

W Polanex Gniezno pracuje od 2 lat. Od początku prezes określił mi jasną ścieżkę kariery. Moje zaangażowanie, pracowitość i rzetelność zostały docenione i po roku pracy objęłam stanowisko managera. Praca w Polanex to ciekawa, nieszablonowa praca. Każdy z pracowników ma szansę na uczestnictwo w różnych projektach. Prezes i kadra zarządzająca profesjonalna, otwarci na rozmowy z każdym z pracowników. Potrzebującym /poważnie chorym pracownikom i ich rodzinom oferowana jest pomoc. Czytając niektóre opinie podejrzewam, że pisze je sfrustrowany pracownik, któremu po prostu nie udało się zaistnieć. Przykre to, ponieważ daje fałszywy obraz dobrze zarządzanej spółki.

Firma parodia, szwaczki zarabiają marne grosze a w biurach płace dochodzą do 10 tys. obecny prezes nie ma pojęcia co robi 0 kompetencji, 0 doświadczenia, i kadra zarządzająca która tylko z pozoru wydaje się gotowa do prowadzenia takiego przedsiębiorstwa - kręcą się w kołowrotku nie wiedząc co kto ma robić. Nie polecam aplikować strata czasu i nerwica w pakiecie.

Elka
@Ania

Skąd takie informacje? To są oficjalne dane o tych zarobkach czy tylko ludzie tak gadają? Mogłabyś też dać znać jak z atmosferą wśród wspolpracowników? Można liczyć na pomoc?

Niezadowolona

Praca w tym zakładzie to żart. Bardzo słaba płaca ( najniższa krajowa w przypadku szwaczek i produkcji i 200/300 zł wieksza w przypadku pracowników biurowych ) i kadra zarządzająca która tylko z pozoru wydaje się gotowa do prowadzenia takiego przedsiębiorstwa.

@Niezadowolona

To słabo z tymi wypłatami :( A dostajecie chociaż jakieś dodatki na święta, tak jak np teraz na Wielkanoc?

@Niezadowolona

Pracownik biurowy zarabia niespełna 5tys zł w polanexie panie dyrektorki które wysyłają tylko wzajemnie maile zarabiają niespełna 10tys, biedne szwaczki muszą na to wszystko ciężko pracować

Marzena

A rozwiniesz definicję tej całej dobrej zmiany? Jakieś większe cele tu przy niej stawiano?

Nie polecam aplikować. 10 etapów rektutacji, jeśli nie zaproponujesz ze przyjdziesz za najniższa krajowa, to i tak zmarnujesz tylko czas. Aspirują do udawania firmy na poziomie, wymagania wysokie, w zamian oferując grosze. Absurd!

Marzena

Serio 10 etapów czy to jakiś żart? Co oni niby na każdy etapie sprawdzają?

Tom1981

Potwierdzam, do tego kiepskie warunki.

Ja byłam na rozmowie i pewnie zależy od stanowiska ale nie była to najniższa krajowa

@Anna

A o jakim stanowisku mowa? I serio tak dużo tych etapów jest?

hahaha
@Anna

200 zł więcej ????

@hahaha

To pytanie czy stwierdzenie?xd

@Marzena

Specjalista do spraw marketingu???? Straciłam kilka tygodni na aplikowanie i przechodzenie różnych etapów, po to by przy ostatnim usłyszeć, ze nie są w stanie zapłacić nawet 3000 netto.

Papcio

Pracujący w wielu firmach pracownik bankrutującej firmy awansuje do następnej, żeby kolejną doprowadzić do ruiny

Łukasz
@Papcio

W jaki sposób zwykły pracownik ma mieć niby taki wpływ?

Niezdecydowany

Po opinii jednego ze znajomych zrezygnowałem z rozmowy o prace. Śmieciowe umowy.

Stary pracownik

Omijać szerokim łukiem!! atmosfera sztuczna i brak szacunku szczególnie do starej kadry a największym rakiem tej firmy jest Pan (usunięte przez administratora)

Krzysztof

firma bez żadnych perspektyw ze sztuczna atomosfera i braku szacunku szczególnie dla starszych pracowników???? tak jak poniżej pensja słaba mimo ze były obiecywane podwyżki a skończyło się na 200 zł brutto przy przedłużaniu umowy nie polecam

Klient
@Krzysztof

To prezesowi obciąć wynagrodzenie i znajdą się pieniądze dla personelu

@Klient

Jak sądzisz ile on tego wynagrodzenia ma skoro uważasz że dla nich wszystkich by starczyło?

Zostaw merytoryczną opinię o Polanex Sp. z o.o. - Gniezno

• Jak się pracuje w Polanex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polanex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polanex Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 5 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polanex Sp. z o.o.