Kent Sp. z o.o.
counter
Paweł Nowy wpis

@krzysztof jesteś pracownikiem w tej firmie ? Czy możesz się wypowiedzieć na temat zarobków i atmosfery?

Krzysztof Nowy wpis

Sami sobie robimy podłą atmosferę a później zaczyna się narzekanie.

Nick

Ta firma produkuje doskonale koszule ale wewnatrz to totalna partyzantka. Wlasciciele firmy zatrudniaja niekompetentne osoby do zajmowania sie kadrami, marketingiem, zarzadzaniem sklepami, magazynem i stad wieczny brak organizacji, konkretnych decyzji a przede wszystkim PLANU dzialania na min pol roku do przodu. Wlasciciele zyja marzeniami o bogactwie nie majac pojecia o realiach pracy w ich firmie. Praca tam jest bardzo ciezka, w niemilej atmosferze. Ludzie walcza ze soba zamiast wspolpracowac. Po wielu latach tam - nie polecam!

Aaa Nowy wpis
@Nick

Nie zgodzę się z tą opinią. Pracuje w tej firmie kilka lat i ludzie, przynajmniej w biurze, są bardzo pomocni. Firma zatrudnia osoby,które się bardzo angażują w jej sprawy.

Katarzyna Nowy wpis

@Nick, dziękuje za Twoją opinię. czy zgłaszałeś swoje uwagi do szefostwa jeśli nie byłeś usatysfakcjonowany pracą w tym miejscu? Czy próbowałeś podejmować rozmowy z kierownictwem w celu wyjaśnienia opisanych przez Ciebie aspektów pracy? Może powiesz nam coś więcej na temat benefitów pozapłacowych w firmie? Twoja opinia będzie istotna dla użytkowników forum.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Co powiesz coś więcej o pracy w Kent Sp. z o.o. Sklep Firmowy Emanuel Berg? Czym się zajmowałeś?

obserwator

czy ktoś może w końcu zrobić cos z tym - żeby w biurze na dole nie śmierdziało szambem.....? Biuro niby ładne - ale tylko na górze na dole siedzi grupa która w piwnicy ma warunki wojskowe. Zimno ciemno, śmierdzi - Właściciele nie chcą nic o tym słyszeć - bo tu cytat "są od wyższych rzeczy"

tylko prawda

słaba - firma - wszystko na pokaz , ludzie niesympatyczni i w dodatku niekompetentni - wlasciciele nieprofesjonalnie zarzadzaja ludzmi.

Vv

Będąc na rozmowie kwalifikacyjne, niesympatyczna Pani stwierdziła, ze powinnam nabyć umiejętności szycia? Czy jest to faktycznie potrzebne aby zacząć tam prace, czy zwyczajnie jej "widzi misie"? Rozmowa byla bardzo napięta, 12zl na godzinę, pomimo, ze nie miałam dotychczas doświadczenia w handlu, ściągnęła mnie na rozmowę, podczas której stwierdziła, ze jednak jest ono potrzebne.

Pamelo

A ja mam bardzo zle doswiadczenia z ta firma i NIE POLECAM! I popre opinie wyzej ze osoby pracujace tam na niby"wyzszych" stanowiskach nie sa kompetentne a do tego czesto bardzo niesympatyczne. Jesli chodza o platnosci to owszem wynagrodzenia sa na czas (I to chyba jedyny plus tej firmy)

wolna
@Pamelo

W 100% się zgodzę. Ludzie na stanowiskach kierowniczych nie znają się na swojej robocie i w dodatku wtrącają się do naszej.

...........

To fajna firma dla ludzi lubiących te klimaty. Praca jak każda inna. Tylko że sprawami kadrowymi marketingowymi i całą resztą zajmują się często osoby które nie mają o tym pojęcia. Z punktu widzenia wykształcenia to nie wiele osób jest tam na właściwych stanowiskach. Mimo to polecam bo płacą na czas i ogólnie jest ok.

Zostaw merytoryczną opinię o Kent Sp. z o.o. - Gdynia

Kent Sp. z o.o.