Kent Sp. z o.o. Sklep Firmowy Emanuel Berg

Opinie o Kent Sp. z o.o. Sklep Firmowy Emanuel Berg

obserwator

czy ktoś może w końcu zrobić cos z tym - żeby w biurze na dole nie śmierdziało szambem.....? Biuro niby ładne - ale tylko na górze na dole siedzi grupa która w piwnicy ma warunki wojskowe. Zimno ciemno, śmierdzi - Właściciele nie chcą nic o tym słyszeć - bo tu cytat "są od wyższych rzeczy"

tylko prawda

słaba - firma - wszystko na pokaz , ludzie niesympatyczni i w dodatku niekompetentni - wlasciciele nieprofesjonalnie zarzadzaja ludzmi.

Vv

Będąc na rozmowie kwalifikacyjne, niesympatyczna Pani stwierdziła, ze powinnam nabyć umiejętności szycia? Czy jest to faktycznie potrzebne aby zacząć tam prace, czy zwyczajnie jej "widzi misie"? Rozmowa byla bardzo napięta, 12zl na godzinę, pomimo, ze nie miałam dotychczas doświadczenia w handlu, ściągnęła mnie na rozmowę, podczas której stwierdziła, ze jednak jest ono potrzebne.

Pamelo

A ja mam bardzo zle doswiadczenia z ta firma i NIE POLECAM! I popre opinie wyzej ze osoby pracujace tam na niby"wyzszych" stanowiskach nie sa kompetentne a do tego czesto bardzo niesympatyczne. Jesli chodza o platnosci to owszem wynagrodzenia sa na czas (I to chyba jedyny plus tej firmy)

wolna
@Pamelo 22.08.2015 16:05
A ja mam bardzo zle doswiadczenia z ta firma i NIE POLECAM! I popre opinie wyzej ze osoby pracujace tam na niby"wyzszych&q...

W 100% się zgodzę. Ludzie na stanowiskach kierowniczych nie znają się na swojej robocie i w dodatku wtrącają się do naszej.

...........

To fajna firma dla ludzi lubiących te klimaty. Praca jak każda inna. Tylko że sprawami kadrowymi marketingowymi i całą resztą zajmują się często osoby które nie mają o tym pojęcia. Z punktu widzenia wykształcenia to nie wiele osób jest tam na właściwych stanowiskach. Mimo to polecam bo płacą na czas i ogólnie jest ok.

Zostaw opinię o Kent Sp. z o.o. Sklep Firmowy Emanuel Berg - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kent Sp. z o.o. Sklep Firmowy Emanuel Berg