Stefania S.C. Zakład Galanterii Skórzanej

Kalisz

Opinie o Stefania S.C. Zakład Galanterii Skórzanej

Tragedia

Zapomnijcie o 8 godzinnym dniu pracy, jest to nagminnie łamane. Za wychodzenie z pracy po 8h "szefostwo" grozi obcinaniem pensji. Kłamstwa i manipulacje na każdym kroku. Państwo T. nie znają innych form komunikacji jak krzyk i mówienie podniesionym głosem. Zastraszanie pracowników jest tam na porządku dziennym.

zło2

Ta firma to tragedia. Niejasne obowiązki, wymagane niepłatne nadgodziny, atmosfera krzyku i zastraszania. Właściciele w polacki sposób oszukują pracowników na pieniądzach. Chamskie szefostwo, z którym zwyczajnie nie idzie wytrzymać. Z całego serca odradzam.

zło

-i Arek! Gdyby tylko Przemek to widział i słyszał............

zło

Nic bardziej mylnego. Mój staż nie jest długi ale widziałam jak ludzie z UP przychodzą i uciekają przerażeni. Praca, która ma wyglądać 8 godzin przeradza się w 12; choć są i lepsi. Dyrektorka dostaje siano za upokarzanie ludzi, więc nie ma się jej co dziwić. Nie można dostać dnia wolnego (chyba że zgadzasz się na zabranie 60 % wypłaty). Nic tylko ilość, bo przecież mało i mało, więc trzeba dłużej pracować. Stawki akordowe, których nikt nie zna, nawet dyrektorka nie wie z czego ludziom wyliczać i jak ich oszukać. Nie polecam nikomu, tylko niszczą tam człowieka. Zero satysfakcji z wykonanej pracy. Krzyczą, wyzywają, straszą uderzając rękoma w stoły i biurka z papierosem w gębie; a na święta fałszywy tekst "proszę przeprosić wasze rodziny". Dziwię się Kamilowi i Ali (super ludzie-znali się i pomagali innym), że nie poszli do sądu pracy i Renatce która mimo uwolnienia się dalej wisi na telefonie. A dzisiaj znowu od 6 do 17!

A

W Stefanii pracowałam wiele lat,myślę że są tam rzeczy ,które nie są łatwe ale co mogę powiedzieć /Szefie jesteś dobrym, kochanym, szanującym ludzi człowiekiem// i nie zmieniaj się mimo wszystko.

Zostaw opinię o Stefania S.C. Zakład Galanterii Skórzanej - Kalisz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stefania S.C. Zakład Galanterii Skórzanej