Kramex Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Krystyna Brzezińska

Suwałki

Opinie o Kramex Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Krystyna Brzezińska

Jaroslaw

(usunięte przez administratora)Swiadczone uslugi sa wykonane profesjonalnie .Wlascicielka firmy Pani (usunięte przez administratora)jest osoba wiarygodna swiadczy o tym ze wielu godnych ludzi w kraju i z europy nadaje jej honorowe tytuly .I tak - zasluzona dla Suwalszczyzny,srebrny medal Ochotniczej Strazy Pozarnej , podziekowanie od Jana Pawla 2,, medal nadany przez Ministra Obrony Narodowej . Najwyzsze zaufanie w kraju w przygotowaniu wystroju samolotu PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ . Uprzejmie informuje ze w firmie Kramex pracuja osoby po 15lat, 12 lat , i to sa osoby godne pracowac w takiej firmie.Wszystkie negatywne opinie osob na tym forum swiadcza o braku uczciwej oceny Jroslaw - byly pracownik

EMIL

nigdy nikomu się nie podwałem jako (usunięte przez administratora). Historia wyssana z palca

KATNA

(usunięte przez administratora) została opłacona dla Osoby,która nie oficjalnie się podpisuje. Towar też nie był zgodny z pierwszym gatunkiem więc mój kontrahent nie był zadowolony z produktu..... ale nie ważne wpłacone pieniądze wraz z odsetkami.

Zostaw opinię o Kramex Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Krystyna Brzezińska - Suwałki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kramex Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Krystyna Brzezińska