Gaja Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej

Grudziądz

Gaja Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej

Opinie o Gaja Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej

Moglibyście się podzielić się z innymi użytkownikami, swoim doświadczeniem wynikającym ze współpracy z Gaja Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej?

Stach

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Jaka atmosfera w pracy?

nick

Masakraaaa!!! nie polecam tego zakładu pracy, ciesze sie ze ktos przede mna wpadl na ten pomysl aby o nich cos napisac.Okropna atmosfera w pracy. Pracownicy bardzo boją się szefa i maja ku temu podstawy bo jesli ktos podpadnie z niewiadomego powodu to ma przerabane i wlasciciel zrobi wszystko aby z firmy jak najszybciej pozbyc sie tego pracownika.A najwiecej do powiedzenia maja ci co nie maja zadnego wyksztalcenia nawet ale sa rodzina wlascicieli...nie polecam tej firmy.Szef bez kultury.

Wewera20

Takiej ofiarze losy jak ty i ta o nicku- Ona to wszędzie było by złe...najlepiej usiądź się albo połóż i nic nie rób...z czasem to też byłaby dla Cb złe..

wewera20

a o wy wszyscy za brednie piszecie,!!ja tam pracowalam i bylo super,,ale jak ktos ma sztywne rece albo jest leniem,to nic dziwnego ze zwolnili.poszukuja osob ktore wyrabiaja normy,sa spostrzegawcze i chetne do pracy!!!

@wewera20 13.04.2016 21:13

I równie chetnie musza pucowac prywatne auto wlasciciela...

Lol
@wewera20 13.04.2016 21:13

Nie jest to prawda co piszesz bo sama byłam świadkiem jak chłopacy z krajalni szli czyścić prywatne autko szefa a chłop o kuli stał przy bramie bo za dużo aut mu na teren wjeżdża.

@nick 24.05.2016 21:53

A że szli to na moje tak samo jakby pracowali w zakładzie pracy.więc nie mam pojęcia skąd ta urażona duma...

Wewera20

Ty to powinnaś/es się leczyć...!!! Co za porównanie do mycia samochodu..!! Brak słów na Cb...

goscinnie

nie polecam :)

nick

to jest najgorsza firma jaka istnieje zwalniają ludzi po miesiącu i mówią ze mało robią , a za kilka dni znów przyjmują.

21082015
@nick 09.04.2014 22:47

Nie wiem czy najgorsza ale na pewno robiąca z przyzwoitych ludzi idiotów nic tylko współczuć ludziom tam pracującym a znam kilku co tam pracują i ich szef to istny buc !!

rpk
@nick 09.04.2014 22:47

masz rację najgorsza firma na świecie

Zostaw opinię o Gaja Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej - Grudziądz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gaja Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej