Gaja Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej

Grudziądz

Gaja Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej
0 0

Opinie o Gaja Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Moglibyście się podzielić się z innymi użytkownikami, swoim doświadczeniem wynikającym ze współpracy z Gaja Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej?

Obiektywny Obserwator.

WEWERA20 to osoba z rodziny szefa-bydlaka nie do opisania. Ludzie boją się cokolwiek powiedzieć, zaprotestować bo dziś coś powie a jutro już nie pracuje ... Tyle oszustw i nieprawidłowości ile jest w GAJA Zakład Pracy Chronionej - kwalifikuje się do zainteresowania się PROKURATURY bo PiP to za mało na tego oszusta-szefa. To co ja wiem wystarcza aby faceta zamknąć.

Stach

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Jaka atmosfera w pracy?

nick

Masakraaaa!!! nie polecam tego zakładu pracy, ciesze sie ze ktos przede mna wpadl na ten pomysl aby o nich cos napisac.Okropna atmosfera w pracy. Pracownicy bardzo boją się szefa i maja ku temu podstawy bo jesli ktos podpadnie z niewiadomego powodu to ma przerabane i wlasciciel zrobi wszystko aby z firmy jak najszybciej pozbyc sie tego pracownika.A najwiecej do powiedzenia maja ci co nie maja zadnego wyksztalcenia nawet ale sa rodzina wlascicieli...nie polecam tej firmy.Szef bez kultury.

Wewera20
@nick 14.03.2016 22:00

Takiej ofiarze losy jak ty i ta o nicku- Ona to wszędzie było by złe...najlepiej usiądź się albo połóż i nic nie rób...z czasem to też byłaby dla Cb złe..

wewera20

a o wy wszyscy za brednie piszecie,!!ja tam pracowalam i bylo super,,ale jak ktos ma sztywne rece albo jest leniem,to nic dziwnego ze zwolnili.poszukuja osob ktore wyrabiaja normy,sa spostrzegawcze i chetne do pracy!!!

Wewera20
@Ona 03.01.2018 18:59

Ty to powinnaś/es się leczyć...!!! Co za porównanie do mycia samochodu..!! Brak słów na Cb...

goscinnie

nie polecam :)

nick

to jest najgorsza firma jaka istnieje zwalniają ludzi po miesiącu i mówią ze mało robią , a za kilka dni znów przyjmują.

rpk
@nick 09.04.2014 22:47

masz rację najgorsza firma na świecie

Zostaw opinię o Gaja Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej - Grudziądz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gaja Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej