Gaja Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej

Grudziądz

Opinie o Gaja Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej

nick

Masakraaaa!!! nie polecam tego zakładu pracy, ciesze sie ze ktos przede mna wpadl na ten pomysl aby o nich cos napisac.Okropna atmosfera w pracy. Pracownicy bardzo boją się szefa i maja ku temu podstawy bo jesli ktos podpadnie z niewiadomego powodu to ma przerabane i wlasciciel zrobi wszystko aby z firmy jak najszybciej pozbyc sie tego pracownika.A najwiecej do powiedzenia maja ci co nie maja zadnego wyksztalcenia nawet ale sa rodzina wlascicieli...nie polecam tej firmy.Szef bez kultury.

@nick 14.03.2016 21:57

Buc i prostak ktory wykorzystuje pracowników do prywatnych celów.

Ona
@nick 14.03.2016 22:00

Frajer...prostak i cham.Dziekuję.

wewera20

a o wy wszyscy za brednie piszecie,!!ja tam pracowalam i bylo super,,ale jak ktos ma sztywne rece albo jest leniem,to nic dziwnego ze zwolnili.poszukuja osob ktore wyrabiaja normy,sa spostrzegawcze i chetne do pracy!!!

Lol
@wewera20 13.04.2016 21:13

Nie jest to prawda co piszesz bo sama byłam świadkiem jak chłopacy z krajalni szli czyścić prywatne autko szefa a chłop o kuli stał przy bramie bo za dużo aut mu na teren wjeżdża.

Ona
@Lol 19.08.2016 00:29

Prawda.. dobrze że jeszcze LO...da..nie muszą robić szefowi

goscinnie

nie polecam :)

nick

to jest najgorsza firma jaka istnieje zwalniają ludzi po miesiącu i mówią ze mało robią , a za kilka dni znów przyjmują.

21082015
@nick 09.04.2014 22:47

Nie wiem czy najgorsza ale na pewno robiąca z przyzwoitych ludzi idiotów nic tylko współczuć ludziom tam pracującym a znam kilku co tam pracują i ich szef to istny buc !!

rpk
@nick 09.04.2014 22:47

masz rację najgorsza firma na świecie

Zostaw opinię o Gaja Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej - Grudziądz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gaja Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej