Paks- Transport Sp Z O.O.

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Paks- Transport Sp Z O.O.

M.

Solidna firma, nastawiona na rozwój. Właściciele pomocni, nie robiący problemów, auta w jak najlepszym porządku- Scanie. Jeżeli ktoś szuka pracy na C+E to z całego serca polecam, bo lepszej firmy z takim doświadczeniem i profesjonalizmem nie znajdziecie ☺️

Dobra firma, auta zadbane, jazda legal. Właściciele przyjaźnie nastawieni do kierowców, z zaliczkami nigdy nie miałem problemu... Jeździsz jak chcesz jedni robią 10.000 km inni 13.000, przestojów na odprawach zwykle nie ma, a jak się zdarzy to płacą za każdy dzień extra. Teraz się trochę rozrośli, ale dalej idzie się z szefostwem dogadać, na week zawsze zjazd na baze, busem firmowym albo ciężarówką czasem są to 2 dni czasem 3 w domu. Jeśli masz cos do załatwienia w tyg mówisz szefowi i cię ściąga lub przepina i nie robi problemu jak to w innych firmach bywa. Zarobki jak na ten system przyzwoite, nigdy nie miałem mniej niż 8000, zwykle 9000 - 10000, kasa zawsze na czas.

Wiktoria
@Piotr

A da radę robić tutaj mniej niż 10 tys km czy to jest w jakiś widełkach normy u nich? I to 8 tys to na rękę tak?

Jazda według tachografów? Nie trzeba naginać czasu pracy i pędzić? Jak z rozliczaniem paliwa dla kierowców? Dostają kartę paliwową czy zaliczki? Napicie jakie teraz warunki dla kierowcy jakbym się chciał zatrudnić?

Dawid97 Nowy wpis

Czy firma zatrudnia kierowców bez doświadczenia?

Dodo

Mam okazję iść tam jeździć. Ktoś kto miał coś wspólnego z firmą jest w stanie powiedzieć jak wygląda praca ? Legal ? Jakie realne mw.zarobki ?

Leszek Nowy wpis

I ludzie zgadzają na takie warunki żeby dostawać kasę pod stołem? Jak już tak jest to ile proponują dodatkowo? Często obcinają tą część kasy czy raczej to sporadyczne wypadki?

Helena Nowy wpis
@Dodo

No w ogłoszeniu w zeszłym roku było 8-9,5 tysiąca. A tą okazję, to jak dostałeś? Sami zaproponowali Ci? Bo mój mężu się spóźnił wtedy, jak szukali 5 kierowców na scanie. I teraz czeka, ale jemu nikt nie proponował...

Powiem krótko kombinacje alpejskie z czasem.. co tam jeszcze ale poniżej 7 nie schodzisz i co week w domu auta stare Scania. Praca dla tych co chcą zarabiać a nie spać.

Rafi
@Tomek

Kolega to chyba w samych luksusowych firmach (usunięte przez administratora) że nie widział starej Scani.. co do tego spania.... No nie powiedziałbym bo pomimo że śpię to i zarabiam, może nie w tej samej firmie pracowaliśmy... Chyba że ktoś nie pracował tylko żal (usunięte przez administratora) ściska...

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Paks- Transport Sp Z O.O.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Kierowca C+E?
AAA

Dlaczego nie ma żadnego złego opinia? Naprawdę dobra firma?

M.

Wiktoria
@Piotr

Helena

Jeśli w zeszłym roku nie schodziło się poniżej siódemki, to ciekawe ile w tym roku? I czy ciągle weekendy macie w domu :)

Jojo

Powie ktoś coś na temat tej firmy ?

Zostaw merytoryczną opinię o Paks- Transport Sp Z O.O. - Skierniewice

• Jak się pracuje w Paks- Transport Sp Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy Paks- Transport Sp Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Paks- Transport Sp Z O.O.?

Paks- Transport Sp Z O.O.