Elba Hurtownia Zoologiczna Sławomir Wasiak

Gdańsk

Opinie o Elba Hurtownia Zoologiczna Sławomir Wasiak

wasiakowski

elba to bankrut więc szkoda czasu na niego, podobno wlascicielowi palma odbila piszac krotko, generalnie niewyplacalny ale tak bywa jak sie zyje ponad stan, nie wiem czy moderatorzy usuna ale inaczej nie umialem ubrac tego w slowa

Akwarysta

Na rozmowie w sprawie pracy u Pana Wasiaka, ten dość nerwowy człowiek, chwalił się że jakiś czas temu zwolnił wszystkich pracowników ( 11 osób na raz ) z Elby bo go zdenerwowali i coś tam ktoś ukradł. W rozmowie kwalifikacyjnej pozwalał sobie na otwarte pytania np: czy w poprzedniej pracy nie kradłem ?!! szczerze mówiąc byłem lepiej ubrany od niego moja bluza kosztowała więcej niż cała jego odzież na ciele , a dykcją i znajomością kultury biznesowej znacznie go przewyższałem . Dodatkowo pytał czy nie mam wyjścia i mam finansowo nóż na gardle hehe powiem Wam że takiego prostaka i chama może ze 3 razy w życiu spotkałem. Zrezygnowałem z pracy u niego, nie polecam nikomu o zdrowych zmysłach. Tu powinno się roić od takich wpisów... Ludzie Szanujcie Się !!!!!

Zostaw opinię o Elba Hurtownia Zoologiczna Sławomir Wasiak - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elba Hurtownia Zoologiczna Sławomir Wasiak