Dako-Art Sp. z o.o.

Środa wielkopolska

Opinie o Dako-Art Sp. z o.o.

Klient

Witam i przepraszam, że to nie będzie opinia na temat pracy w tej firmie, ale co kupuję kolorowe krążki dla gryzoni z tej firmy, to zawsze są w niej żywe larwy, czasem zdechnięta mucha, czy niedopałek papierosa i pod opisem producenta widnieje także ISO - jakie ISO ?? Przez to zdechły mi 3 gryzonie, czwarty ma pasożyta, krążek z tej firmy został zbadany i ma jaja larw czy coś takiego oraz jakaś tam bakterię niebezpieczną dla królików. W internecie można znaleźć na forach często negatywne opinie na temat tej firmy, same kłopoty są z produktami Dako-Art - że są kiepskiej jakości, często gryzonie umierały po miesiącu po spożyciu produktów Dako-Art. Mam nadzieję, że stracą ISO w trakcie audytu, bo takie produkty są warte tyle co fekalia w rurach ściekowych! Pozdrawiają wszyscy, którzy musieli pożegnać swojego pupila z powodu braku jakości produktów tej firmy !!

mariusz

pracowałem od 99 roku ok 6 lat zarobki jak na tamte czasy super

Zostaw opinię o Dako-Art Sp. z o.o. - Środa wielkopolska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dako-Art Sp. z o.o.