Opinie o Norimpex Sp. z o.o. sp.k. w Zielona Góra

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Norimpex Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Norimpex Sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Norimpex Sp. z o.o. sp.k. w Zielona Góra

Hanka Nowy wpis

Pracodawca czasem odpisuje, więc może mam szansę na odpowiedź ;) Przedstawiciel handlowy z oferty z listopada (7 000 - 12 000 PLN) powinien mieć własny portfel klientów, ponadto mowa w ogłoszeniu o mile widzianej aktywnej pracy z sieciami handlowymi. Chodziło tu o doświadczenie PH z przeszłości? Bo tak to zostało napisane, jakbyście szukali przedstawiciela innej firmy, który przy okazji, w wolnej chwili połączy dwie prace.

pracodawca Nowy wpis
@Hanka

Osoba chetna z portfelem klientów , a zwłaszcza sieci zawsze mile widziana jesli jest Pani zainteresowana to prosze o cv na biuro@norimpex.pl

Elizka Nowy wpis

Moi Drodzy, a co z przyjęciami do księgowości, są jakieś wolne etaty, nawet np. na zastępnstwo czy w niepełnym wymiarze godzin? Interesowałoby mnie stanowisko asystentki. Mam właśnie przed sobą jedną ofertę za czasów gdy szukali pracownika, i nie wymagali wykształcenia wyższego. Tak się zastanawiam, czy aby na pewno nadal nie jest potrzebne, bo jeszcze studiuje. ;)

Chciałabym się tutaj zatrudnić jako przedstawiciel handlowy. Niestety, ostatnie ogłoszenie na to stanowisko jest sprzed dwóch miesięcy. Orientujecie się, czy ktoś już zajął ten wakat, czy może jest jeszcze szansa na zatrudnienie na nim? :D Widzę, że można pracować na umowie o pracę lub własnej działalności. Mnie jednak interesowałaby uop. Czy powiecie, jak przy tej formie wygląda kwestia prowizji? Od czego i jaką kwotę się dostaje? :) Poinformujcie, bo jak tylko będzie rekrutacja, to ja złożę CV.

PRACODAWCA

NIE POTRZEBUJEMY PRZEDSTAWICIELA

@PRACODAWCA

A aktualnie prowadzicie jakąś rekrutację? Jeśli tak, to na jakie stanowisko? Szukam pracy, więc przyda mi się taka informacja, a może tu zaaplikuję.

szef

chyba cos sie cos pomyliło nikt nie był u mnie w sprawie pracy chyba pomyliłes firmy i prosze pilnie o sprostowanie

Ryszard

O masz serio? Dziwna sprawa. Jak wyglądała ta rozmowa na której byłeś, bo ciekawi mnie, czy na rozmowie Ci podali dokładne warunki i czy umowa o pracę od pierwszego dnia? A no i możesz mi jeszcze napisać, czy CV sam zanosiłeś, czy może przez emaila jakoś wysyłałeś? A pytam, bo właśnie żadnego ogłoszenia na magazyniera nie widzę, aby było albo już usunięte z sieci.

Emilia

Aż tak słabo jest na tym magazynie? o co chodzi z tym brakiem szacunku do pracownika? Chłopak chce tam podejść z cv, nie wiem czy mu odradzać, czy nie.. kasa przynajmniej spoko?

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Norimpex Sp. z o.o. na stanowisko POMOCNIK MAGAZYNIERA ? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zielona Góra
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Zielona Góra
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Zielona Góra
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
Renata

Duży wybór zabawek, ceny troszkę wysokie. Obsługa bardzo miła.

jaro

nie rozumiem negatywnych wpisow polecam bardzo prace w tej firmie , mozliwosc urlopow, wyplaty na czas, jk ktos chce zarobic wiecej to moze wziac nadgodziny. na plus jeszcze bardzo dobra i nowoczesna siedziba firmy negatywne opinie pisze konkurencja!!

jarek

a to już wiem ktory ty jesteś, jak sie (usunięte przez administratora) zabawji z magazynu to nigdy nie ma w pracy lekko haha ciekawe czy u konkurencji tez teraz (usunięte przez administratora) Norimpex to porzadna firma z zasadami ,, z reszta jak ktos chce imiec super warunki pracy to niech zacznie od wyksztalcenia a nie narzekania na widlaka na magazynie!!! haha

Radosław R. ;)

Nie polecam kupna w sklepie jak i współpracy z tą firmą ,chyba że lubisz być traktowany jak(usunięte przez administratora)traktuje innych ludzi jak gorszych od siebie , przeklinanie w twoją stronę bądź na osoby z którymi współpracuje to codzienność , (usunięte przez administratora), brak szacunku , wydzwanianie w weekendy i rozłączanie sie w połowie zdania, krzyki podczas rozmowy to tylko namiastka tego co ten " człowiek" robi. (usunięte przez administratora) Brak wiedzy i ogłady wychodzi na samym początku chce współpracować ale nie wie za jaką kwotę , co masz robić i jak to się wykonuje a nawet ;) w jakiej formie chce i na czym mu zależy , ma po prostu to być wykonane (fotografia ) przy okazji wciska robotę która nie byla uwzględniana ale on nie zapłaci za godziny stracone bo nie na to się umawiali , teksty typu pierwsze koty za płoty,nie obchodzi mnie to , jego ulubione zdania. (usunięte przez administratora) nawet nie miałem okazji mu tego w twarz powiedzieć bo przy rozpoczęciu rozmowy po prostu się obrócił i poszedł bo on się spieszy xD

Wiktoria
@Radosław R. ;)

No cóż. A ciekawa jestem jaka jest opinia tych osób, które wciąż tam są od dłuższego czasu. Bo to chyba oznacza, że warunki dla nich są jednak w pewnym stopniu akceptowalne?

Pracowałem w tej firmie blisko 2 lata jako fotograf, retuszer, pracownik biurowy , pakowacz również byłem odpowiedzialny za wzory produktów oraz nagrywanie krótkich filmików a nawet sprawdzanie uszkodzonych zabawek i wiele innych rzeczy chociaż na umowie miałem Fotograf....... w rzeczywistości jest tak że zajmujesz się wszystkim bo właściciel tej firmy jest zdania że musisz robić wszystko . Pracowałem w pomieszczeniu bez okien ani klimatyzacji gdzie temperatura w ciepłe dni osiągała(usunięte przez administratora) stopni przy używaniu lamp studyjnych a natomiast w zimę siedziałeś i się trząsłeś zimna i chodziłeś w kółko bo nie dało się siedzieć ale nikt nie wiedział w tym problemu bo każdy miał klimatyzację i okno . Co do samego właściciela firmy Pana (usunięte przez administratora)który nie ma żadnego szacunku do człowieka i jest zdania że jak płaci masz wszystko robić i odbierać telefon o każdej porze to samo się tyczy przedstawiciela itp. wywoływanie presji krzyki w stronę pracownika jest na porządku dziennym doszło to do takiego stopnia że czułem pewien strach by iść do szefa czy odebrać od niego telefon . (usunięte przez administratora)Co do samej firmy to jest prowadzona chaotycznie nic niczego nie wie szef wprowadza okropny klimat, czepia się o wszystko robisz swoją robotę przez kilka godzin bo kazał a potem po co Pan to robi ja tego nie kazałem . Podczas gdy odchodziłem zatrudnił 3-4 pracowników podczas jednego miesiąca i wszyscy zrezygnowali nawet miałem okazje poznać jednego z nich to osobiście cieszy się że już tam nie pracuje . Szef na wszystkim oszczędza każe gasić wszędzie światło jest ciemnica na magazynie co stwarza ponury klimat . (usunięte przez administratora)Ile razy traciłem paliwo by coś załatwić w tej firmie by tylko się dowiedzieć przyjedzie Pan jutro i pogadamy a nawet jak się umawialiśmy to go nie ma , a gdy ja przyjąłem tą taktykę to od razu czy Pan jest poważny lub Robi Pan ze mnie durnia , dla niego liczy się tylko rodzina a inni ludzie to tylko zero albo gdy coś chce . podwyżki w tej firmie to śmiech na sali mówi 200 zł podwyżki to potem się okazuję że brutto bo jest on stratny (usunięte przez administratora) bo przecież pracownik nie ma rodziny dzieci on żyje samym powietrzem pewnego dnia poszedłem do niego i żaliłem się że ciężko u mnie z kosztami paliwa bo dojeżdżam do pracy 60 km w dwie strony co wynosi mnie 500 zł na miesiąc a co szef mi powiedział kup Pan Sobie hybrydę no po prostu szczęka mi opadła . Podstawowa pensja jaką otrzymywałem 2900 netto z podwyżkami 3125 netto do dziś bym miał 2900 gdyby nie skarga wszystkich pracowników . Podsumowując całokształt tak zwanej firmy Norimpex z całego serca odradzam pracy w tym zakładzie, i daje przestrogę gdzie ja osobiście swoje przecierpiałem do dziś mam stany lekowe z powodu krzyków w moją stronę , również fizycznie pogorszył mi się wzrok pracując w pomieszczeniu bez okien do tego zajadałem stres co wpłynęło to na moje zdrowie. Będąc tam fotografem bądź pewny że będziesz musiał sam szukać produktów do zdjęć bo nikt Ci tego nie przygotuję nawet gdy szef mówi że będzie gotowe gdy Pan przyjdzie to KŁASMTWO nie dajcie się nabrać . Na koniec się dowiedziałem że nic nie robiłem w tej firmie że tylko cykałem zdjęcia bo to dla nich nie jest praca tylko cykanie ZDJĘC i to zajmuje chwile czasu dla nich a teraz błagają mnie żebym wrócił (usunięte przez administratora) Wystarczyło mnie bardziej doceniać jak to robiło Dino czy Intermarche oraz inne firmy a ja tylko słyszałem że ja nic nie robię żadnej podwyżki dosłownie niczego tylko myślenie szefa jak zrobić by mi nie płacić .(usunięte przez administratora) ........ Oficjalnie nie polecam odradzam żegnam .......................................

Donker
@Marcin

Strzał w dziesiątkę też uciekłem stamtąd

Wiktoria
@Donker

A w jakim okresie tu byłeś? Warunki dosłownie identyczne jak to opisał?

zygmunt

SZEF TRAGICZNY, CHAMSKI, CHODZĄCE ZŁO...NIGDY TAM NIE WRÓCĘ, UWAŻAJCIE , BO JUŻ PIERWSZEGO DNIA MOŻNA PODAĆ O MOBING

Zostaw merytoryczną opinię o Norimpex Sp. z o.o. sp.k. - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Norimpex Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Norimpex Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Norimpex Sp. z o.o. sp.k.?

Norimpex Sp. z o.o. sp.k.
  • Osadnicza 35
    65-001 Zielona Góra
  • NIP: 9291859133 REGON: 081203007 KRS: 0000504427

Norimpex Sp. z o.o. sp.k.