Opinie o P.P.H.U.Bemag Krzysztof Wołoszyn w Gutowo Wielkie

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy P.P.H.U.Bemag Krzysztof Wołoszyn. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie P.P.H.U.Bemag Krzysztof Wołoszyn o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.P.H.U.Bemag Krzysztof Wołoszyn w Gutowo Wielkie

Jak w P.P.H.U.Bemag Krzysztof Wołoszyn wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Nick Nowy wpis

Jest tylko jedno stanowisko wiec nie ma na co

Ano Nowy wpis

Firma żałosna szef skupia się tylko na swojej córce nie polecam pracowałam w tej firmie i o wszystko trzeba się prosić! (usunięte przez administratora) !

Minia Nowy wpis

Nie polecam pracy w tej firmie,najniższa wypłata plus śmieszna premia w kopercie, jak nie wchodzisz pseudo kierowniczce (córce szefa ) w 4 litery to nie masz nadgodzin i dodatkowej premii. Bałagan straszny i niektóre osoby nie powinny pracować z klientem. Było mi wstyd, że tam pracuje.

Łukasz

Czy rozmowa o prace jest w siedzibie firmy ?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie P.P.H.U.Bemag Krzysztof Wołoszyn, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Bemag Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Hurtownia Krzysztof Wołoszyn?

Niezidentyfikowane

Nie polecam. Najniższa krajowa w tym sporo nadgodzin. Ogólnie jest tam pewna osoba która na 100% zajdzie ci za skórę i będzie utrudniać życie ;)

Niezadowolony klient

Ostatnio byłem w bemagu zgłosić reklamacje helikopterka gdyż nie latał. Paragonu nie dostałem przy zakupie i nie chciano uznać mojego zwrotu. Musiałem dyskutować z kasjerką która nie miała bladego pojęcia co ma zrobić. Szefostwo sprowadza jakiś trefny towar z chin nie sprawdzają tego i sprzedają jako w pełni sprawne ,a później się dziwią dlaczego zwroty... Na końcu wyprosiłem o zadzwonienie do szefa i danie mi go do porozmawiania. Oczywiście gość kombinator jakich mało próbował się wykręcić ale po jakimś czasie zmiękł i powiedział ,że będzie zaraz do kogoś dzwonić z firmy. Po chwili przyszedł jakiś facet i sprawdził kamery. Okazało się ,że faktycznie nie dostałem paragonu. Musieli uznać moją reklamację choć widziałem ,że nie chętnie... Już chyba nie zrobię tam zakupów... Wrażenia nie zapomniane...

Masakraa

Praca w tej firmie to (usunięte przez administratora) Jeżeli chcesz tracić swój czas, godność i być (usunięte przez administratora) M. W. (nie kierowniczka choć ona też potrafi zajść za skórę). Płacą najniższą na konto plus śmieszne nie adekwatne premie w kopercie (jeżeli będziesz chodzić na nadgodziny i wchodzić kierownictwu w 4 litery to dostaniesz więcej) przykładem jest "dziewczyna kierowniczki". Straciłam tam mnóstwo nerwów, rano budziłam się z bólem brzucha jak tylko pomyślałam ,że mam tam iść. Jeżeli pójdzie się na l4 to masz po premii od tak. Jeżeli nie chodzisz na nadgodziny to nie licz ,że długo popracujesz. Za taką marną kase jesteś odpowiedzialny/a za wszystko praktycznie. Tam nigdy nikt nic nie wie. Klient przychodzi z reklamacją to musisz wołać kogoś kto sprawdzi czy towar jest uszkodzony czy nie albo samemu sprawdzać. (usunięte przez administratora) i tyle...

Prosto w oczy

Ta firma to śmiech na sali... Obwinianie o wszystko pracowników, niby szef jest ale kroloje jedna z jego córek i jej (usunięte przez administratora) Pracownik dostaje wypłatę na konto oczywiście najniższa na konto reszta w Kopercie. Naprawdę polecam zastanowić czy chce się tam pracować, zatrudniając się tam tracicie godność i życie prywatne, chyba że będziecie się bardzo uśmiechać do PANI KIEROWNIK :)

piachol70

Zastanawiałbym się bardzo nad pracą w tej firmie. Organizacja pracy żadna a za błędy z tego wynikające obwiniani są pracownicy. Nie wiadomo kto rządzi w firmie. Szef, który jest na chorobowym czy jego córki, które są bliżej pracowników, ale brak im doświadczenia. Pracy jest bardzo dużo, ale przynajmniej czas szybko leci ;-)

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H.U.Bemag Krzysztof Wołoszyn - Gutowo Wielkie

• Jak się pracuje w P.P.H.U.Bemag Krzysztof Wołoszyn?

Zobacz opinie na temat firmy P.P.H.U.Bemag Krzysztof Wołoszyn tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

P.P.H.U.Bemag Krzysztof Wołoszyn