Sklep Wędkarski U Waldka Stachniak Waldemar

Opinie o Sklep Wędkarski U Waldka Stachniak Waldemar

Hanna

Czy nikt nie ma żadnych nowych informacji na temat rekrutacji? Może pracownicy zechcą opowiedzieć na forum, jak przebiega proces rekrutacji w firmie Sklep Wędkarski U Waldka. Widzę, że są osoby chętne na podjęcie pracy w tej firmie, dlatego taka informacja może być naprawdę pomocna.

anonymous

Polecam nawet bardzo

BURY
@anonymous 24.04.2018 21:54

moze powiesz cos wiecej

Hanna

@anonymous Niestety, nie udało mi się takich informacji w internecie znaleźć. Niemniej, zawsze możesz do Sklepu Wędkarskiego U Waldka zadzwonić i o to dopytać. Jeśli zdecydujesz się na to - podziel się z nami informacjami.

anonymous

Szukaja kogos?

Hanna

@ben, przecież w jakiś sposób sklep musi pozyskiwać pracowników. Czy dzieje się to bardzo rzadko? Jeśli możesz wytłumaczyć co dokładnie miałeś na myśli, to łatwiej będzie się do tego odnieść.

Hanna

@marek jak rozumiem mówisz o swoich doświadczeniach konsumenckich. To również bardzo ważny sygnał dla osób, które poszukują zatrudnienia w Lublinie. Czy ktoś w ostatnim czasie brał udział w rekrutacji prowadzonej przez Sklep Wędkarski U Waldka Stachniak Waldemar i może opowiedzieć, jak ona wygląda?

ben
@Hanna 10.04.2018 15:59

jaka rekrutacja

marek

bardzo fachowe rady i miła obsługa....

szuwarek

a i tak ciężko zrozumieć o co mu tak naprawdę chodzi, czy chce człowiekowi udowodnić, że niby wszystko wie, wszystko rozumie a i tak poprzez to czego używa i co robi, działa dokładnie odwrotnie, tak jakby tej ryby nie chciał wogóle złowić ... oj już sam nawet próbując o tym myśleć to się gubię :(

wodnik

facet moze zagadac czlowieka na smierc

Zostaw opinię o Sklep Wędkarski U Waldka Stachniak Waldemar - Lublin

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sklep Wędkarski U Waldka Stachniak Waldemar