Vet-Lab Brudzew lek. wet. Piotr Kwieciński

Brudzew

Opinie o Vet-Lab Brudzew lek. wet. Piotr Kwieciński

XXX

Nie polecam pracy w tej firmie kategorycznie odradzam, traktowanie okropne. Brak odpowiedniego zarządzania i wszechobecne kamery.

Ja.

Nie polecam pracy w tej firmie. Atmosfera jest okropna, traktowanie jeszcze gorsze. Zgadzam sie z poprzednimi opiniami w zupełności. Jeśli chodzi o punkt przyjęć prób "kierowniczka" wrecz odstrasza niż zachęca do pracy- z tego wynika rotacja pracowników, zreszta nie tylko na tym stanowisku. Zarzadzanie fatalne. Wieczna obserwacja, podluschy. Szczerze nikomu nie polecam pracy w tej firmie.

pv

Firma z mocnym korporacyjnym odchyleniem...niestety jedynie w obszarach wygodnych dla pracodawcy. Zarzadzanie fatalne. Osoby zarządzające bez właściwych kompetencji do kierowania zespołem ludzi no i wszechobecna kontrola wideo...i audio. Pieniądze bez szału. Umowa o pracę najniższa z możliwych...i to podobno dla dobra pracownika;)

xyz

W żadnym wypadku nie podważam pracy dr Piotra Kwiecińskiego, jest porządnym lekarzem! Natomiast co do atmosfery - kategorycznie odradzam! Jak w każdej pracy zawsze znajdzie się osobą, która uważa się za nie wiadomo kogo, a de facto jest przeciętnym pracownikiem. To jak traktują ludzi jest okropne! Czy szpiegostwo w pracy prowadzi do normalnej atmosfery między pracownikami ? Miałem do czynienia z różnymi ludźmi, i zawsze stwarzaliśmy dobre warunki pracy, ale w takich warunkach jak tam nie da się pracować! Szczerze nie polecam!

HH

Czy może ktoś powiedzieć coś na temat pracy w Vet Lab Brudzew? Jaka atmosfera, traktowanie, pieniądze?

xyz
@vvv 20.08.2015, 21:37
Pieniądze przeciętne, o traktowaniu można by długo opowiadać, zależy od twojej chwilowej przydatności dla firmy i uległości wob...

Spytam krótko - czy polecił/a byś Vet-lab jako pracodawcę?

vvv
@xyz 27.08.2015, 22:55
Spytam krótko - czy polecił/a byś Vet-lab jako pracodawcę?

Nie.

Zostaw opinię o Vet-Lab Brudzew lek. wet. Piotr Kwieciński - Brudzew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vet-Lab Brudzew lek. wet. Piotr Kwieciński