Opinie o Sobański Mateusz Polpinus w Włoszakowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Sobański Mateusz Polpinus. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Sobański Mateusz Polpinus o rekrutacji.

Branże: Produkcja sprzętu sportowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sobański Mateusz Polpinus w Włoszakowice

ewatracz77@poczta.fm Nowy wpis

Dzień dobry.Odebralam właśnie poduszki na huśtawkę.Sa super.bardzo dziękuję. Mam pytanie czy szyjecie Państwo poduszki na wymiar.Chciakam na ławę ,na trasie.

Paulina Nowy wpis

Problem ze zwrotem towaru. Pan nie odbiera telefonów nie odpisuje na smsy. Odradzam zakupy od tej firmy !!

Albin11 Nowy wpis

Wszyscy zadowoleni poduszki widać że uszyte w Polsce super jakość

Agata Nowy wpis
@Albin11

A jakie cechy dokładnie według Ciebie wskazują, że widać, że pochodzą akurat z "polskiej ręki"? W innych krajach szyją inaczej?

Zocha

Porażka i wstyd za takich sprzedających. Bezczelny arogancki człowiek. Nie wysyła towaru po otrzymaniu przelewu. Odradzam

Kamila
@Zocha

Możesz podać jakieś konkrety co do zachowania tego Pana? Udało Ci się otrzymać swój towar?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Sobański Mateusz Polpinus? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

A kto zajmuje się zwrotami w firmie?

Sebastian

Nie polecam bardzo niedokładna firma poduszka wykonana bardzo zle kontakt z właścicielem fatalny zdecydowanie nie polecam

Harry poter

Firma bardzo doskonała ogólnie polecam

Mariusz

Bardzo dobra firma łatwy i dobry kontakt ogólnie polecam

Stach jons

Super firma polecam????????????

Zz

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM! Poduszki super, ale już problem pojawia się przy ich zwrocie czy przy najprostszej próbie kontaktu - nieodbiera stale telefonów, początkowo odrzuca połączenia a później wyłącza telefon. Nękające smsy ze strony sprzedawcy (po kilkadziesiąt dziennie) o dosłanie paragonu na własny koszt, a każdy powinien wiedzieć o tym, że przedsiębiorca ma swoją kopie a własnością kupującego jest paragon, którego nie ma obowiazku zwracać. Ponadto śmieszne wykorzystywanie danych kupującego po to aby firmy dzwoniły z ofertami nękającymi - play, cyfrowy polsat i inne. Prawdopodobnie po to aby komuś dopiec, a należy pamiętać o tym, że rodo nakłada na takie praktyki wysokie kary pieniężne. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM WSPÓŁPRACY Z TYM PANEM!!!

Severyn

Uwaga! Ta firma(usunięte przez administratora) to jest totalnie (usunięte przez administratora)ludzi! (usunięte przez administratora) Po wysłaniu pracy zniknął z telefonu, SMS, maila, i Facebooku. Uważajcie na tą osobę!

Zostaw merytoryczną opinię o Sobański Mateusz Polpinus - Włoszakowice

• Jak się pracuje w Sobański Mateusz Polpinus?

Zobacz opinie na temat firmy Sobański Mateusz Polpinus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Sobański Mateusz Polpinus
  • Ludwika Benyskiewicza 2