Opinie o Sport Paweł Dutkiewicz w Legnica

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Sport Paweł Dutkiewicz. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Sport Paweł Dutkiewicz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sport Paweł Dutkiewicz w Legnica

barys1986 Nowy wpis

Uwaga (usunięte przez administratora)!! Odesłał buty z reklamacji z fałszywą opinią rzecoznawcy niskich lotów Pani Beaty Mazur. (usunięte przez administratora) i strata czasu trzeba tracić czas na użeranie się z(usunięte przez administratora)itracić hajs na "x" przesyłek !

Jak szefostwo w Sport Paweł Dutkiewicz traktuje ludzi?

rozczarowana

Buty z opisu oryginalne a powycierały się wyściółki na piętach. Zwyczajne podróbki. Reklamacja z opinią od ich rzeczoznawcy NIEUZNANA. Powód zbyt słabo wiązane buty. Kieruję buty do niezależnego rzeczoznawcy i dla zasady powalczymy o rację. Buty użytkowane niezbyt często i zadbane, co widać. Po prostu szukają naiwnych i wymyślają śmieszne wręcz powody by reklamacji nie uznać. Omijać szerokim łukiem takie niekompetentne sklepy.

Maro
@rozczarowana

Pełna zgoda, miałem identyczna sytuację. Przestrzegam przed sprzedającym oferującym proukty na Allegro pod nickiem sportbutpl. Jeśli zależy Wam na obuwiu wysokiej jakości i prawach konsumenta - zdezydowanie odradzam. Lepiej dopłacić kilka złotych więcej i mieć gwarancję poszanowania praw konsumenta (czytaj uznania gwarancji wadliwego obuwia). Uwaga, reklamację rozpatruje pracownik firmy - Specjalista ds. Oceny Jakości i Reklamacji Obuwia (co może celowo wprowadzać w błąd konsumenta, w praktyczne nie jest to rzeczowznawca, a "zwykły" prawcownik, równie dobrze może to być Jan Kowalski hydraulik na takim stanowisku). Zakupiłem buty na Allegro, w obuwiu uwidoczniły się wady w przeciągu 2 lat od zakupu. Reklamacja została zgłoszona do sprzedającego, którą sprzedający odrzucił zarzucając/argumentując: 1 prane butów (czytaj niewłaściwe użytkowanie) - nie miało to nigdy miejsca 2 luźne sznurowanie (przyczyna uszkodzenia wnętrza buta) 3 użytkowanie obuwia przez okres około 1,5 roku (przy 2 letniej gwarancji) 4. Nadmierne użytkowanie

K.T Nowy wpis
@rozczarowana

U nas podobna sytuacja buty sie rozkleiły po kilku razach i poprzecierały reklamacja nie uznana a powód to "uszkodzenia powstały w sposób mechaniczny"

Katarzyna

Witam nie otrzymalam faktury za buty które zamawialam a jest mi potrzebna lecz nie mogę od kilku dni się dodzwonic.

Artur Nowy wpis
@Katarzyna

Cześć, i jak? Udało się skontaktować? Przeważnie fakturę dostaje się chyba na maila, może wylądowała w SPAMie? Pewnie dużo telefonów/maili mają i może po prostu były opóźnienia w odpowiedzi? :)

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Sport Paweł Dutkiewicz? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY
Kryspinów
Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe Promerol S.A.
Gregor

@rozczarowana Nie rozumiem jaki związek ma ten wpis z opinią o pracy w firmie bo przecież to forum pracownicze powstało po to żeby pracownicy mogli zostawić tu opinie o pracy.

Opinia

Zakupiłam buty cena jak za oryginalne i też tak myślałam jaki się okazało to podruba i w dodatku żadnego paragonu ani faktury za zakupione buty, jeszcze się nie spotkałam żeby nie było paragonu

Przmmo

Buty po 6 miesiącach nie intensywnego chodzenia zepsuł się popękane siatki po obu stronach w obu butach. Reklamacja odrzucona. Oddaje buty do innego rzeczoznawcy i sprawa do sądu.

Hanna
@Przmmo

Z Twojego wpisu wynika, że towar Sport nie jest zbyt wytrzymały, ale może to pojedynczy przypadek. Napisałeś, że nie przyjęto go do reklamacji. Kupowałeś wcześniej w tym sklepie? Pierwszy raz zdarzyło się coś takiego?

Przemo
@Hanna

Pierwszy raz kupowałem u nich i po raz pierwszy spotkałem się z odmową i jeszcze wpis Pani rzeczoznawcy że uszkodzenie było mechaniczne,absurd. Oddałem buty do rzeczoznawcy zewnętrznego i przyznał moją rację zrobił badania i oględziny buty pękły na zgieciu materiał kiepskiej jakości. Wysłałem całą dokumentację od firmy Sport Dutkiewicz jeśli nie przychylą się do opinii rzeczoznawcy i nie oddadzą pieniędzy sprawa będzie skierowana do sądu.

Tonik

To akurat jest niewłaściwe forum na uwagi dla klientów gdyż tu pracownicy zostawiają swoje opinie o pracy!

Damian

Nie polecam!!!!! Buty wadliwe, ale jak w innych przypadkach w tej firmie reklamacja odrzucona. To jest firma byle sprzedać, upchac i nic więcej. Nie kupować tam!!!!

Klaudi

Uwaga (usunięte przez administratora) Buty pekly po bardzo krótkim użytkowaniu, reklamacja nie uznana oczywiście.

Hanna

Czy wiecie co się aktualnie dzieje w firmie i jak wygląda praca w niej? Dawno nic nie pisaliście na jej temat, a w internecie- cisza. Podejrzewam, że wielu użytkowników jest ciekawych, więc warto podzielić Waszymi doświadczeniami.

Ola

Sklep z orginalnymi butami polecam są wytrzymałe i świetny kontakt ze sprzedawcą

Najgorszy sklep i buty New Balance jakie do tej pory miałam! Po 1 miesiącu zaczęły robić się dziury w zapiętce i wokół kostki. Sprzedawca i producent reklamacji nie uznali! Złożyłam ponowną reklamację poprzez Rzecznika. Zero kontaktu od sprzedawcy! Wykręca się producentem. Nie odpisuje na meile, nie odbiera telefonów! Oszust i tyle! A buty beznadziejne podróby! Omijacie sklep, sprzedawcę i jego towar z daleka! Ja nie odpuszczę. Składam pozew do sądu.

Dominika
@Kasia

Udalo sie Pani cos zalatwic w tej sprawie?

Omijacie ten sklep z daleka! Buty po paru razach na nogach sie przetarly ( okres zimowy-but sportowy zakladny sporadycznie) po czym sprzedawca nie uwzględnił reklamacji uzasadniajac tym ze osoba noszaca buty ma nie wymiarowy maly palec u nogi! Smiech na sali. Pierwszy raz spotkałam sie z czyms takim i z tym ze buty w tak krótkim czasie sie porwaly. 2lata gwarancji? Tylko w opisie aukcji, w rzeczywistości po trzech miesiacach buty za 250 zl mozna wyrzucić do kosza. Zdecydowanie nie polecam!

maro 62

Nie polecam w tym sklepie reklamacji nie uwzględnia się,ponieważ mają swojego rzeczoznawcę której opinię można zawsze podważyć opinią drugiego rzeczoznawcy ale to są koszty i sprawa sądowa. Mam nadzieję, że ten cwaniaczek już splajtował i więcej ludzi nie naciągnie.

JanMarian

Polecam zwrócić uwagę na tysiące udanych transakcji. Rzeczywiście były małe problemy jednak wszystko udało się załatwić. Koniec końców nie mogę powiedzieć złego słowa.

Iza

Nie polecam ponieważ ostatnio zareklamowałam buty i dostałam odpowiedz odmowna wystawiona przez Panią rzeczoznawcę która pisze w koło jedno i to samo!!!jestem bardzo ciekawa czy jak ona kupuje buty to je trzyma na półce czy w nich chodzi???u mnie raczej się chodzi w butach!!!jestem mega nie zadowolona a przede wszystkim rozwaliły się w bardzo krótkim czasie!!!to jest pierwszy sklep z którym mam problemy z reklamacją i uważam że po to jest dwuletnia reklamacja aby można było z niej skorzystać!!!

Diana

Wysłałam pieniądze i od 10 dni nie ma kontaktu A gdzie adidasy lub kasa Omijajcie ich z daleka

Bodzio

Nie kupujcie to oszust naciągacz

Bodzio

Zaplacilem i ani kasy ani Bytom omijać z daleka

Zostaw merytoryczną opinię o Sport Paweł Dutkiewicz - Legnica

• Jak się pracuje w Sport Paweł Dutkiewicz?

Zobacz opinie na temat firmy Sport Paweł Dutkiewicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sport Paweł Dutkiewicz?

Sport Paweł Dutkiewicz
2.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Zamkowa 13/17
    59-220 Legnica