Opinie o Ski-Surf Maciej Kokoszka Akademia Sportów Wodnych i Zimowych Im. Jana Zamoyskiego w Zamościu Maciej Kokoszka w Zamość

dziki dzik Nowy wpis
 Rekomendacja

Witam serdecznie, Akademia funkconuje juz ponad 12 lat. Szkoli z roznych dyscyplin sportowych, naprawde warto do nas dołączyć. Mamy super kadre, ktora nawet szkoli do uprawnien instruktorskich. Wszystko jest na najwyzszym poziomie od wyjazdow zagranicznych szkoleniowych po zajecia indywidualne z kazdego działu. Pytajcie o prace bo warto. Polecam! Lubię atmosferę w Ski-Surf Maciej Kokoszka Akademia Sportów Wodnych i Zimowych Im. Jana Zamoyskiego w Zamościu Maciej Kokoszka za: Organizacja pracy Akademii

Wasza wiedza może pomóc użytkownikom! Nadal czekamy na nowe sprawozdania odnośnie pracy w przedsiębiorstwie Ski-Surf Maciej Kokoszka Akademia Sportów Wodnych i Zimowych Im. Jana Zamoyskiego w Zamościu Maciej Kokoszka w mieście Zamość, każda opinia ma znaczenie!

Zostaw merytoryczną opinię o Ski-Surf Maciej Kokoszka Akademia Sportów Wodnych i Zimowych Im. Jana Zamoyskiego w Zamościu Maciej Kokoszka - Zamość

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad