Kołodziej Rowery

Tczew

Opinie o Kołodziej Rowery

jasiu

Ile ludzi tyle opinii,właściciel konkretny,można się dogadać ,fajna ekipa.

nikol

gorąco polecam fajni ludzie,a pracować trzeba

suchy

Współpracuje z firmom kołodziej i mogę powiedzieć jedno ,nie ma czego się czepiać .Płaca w terminie,atmosfera super,żeby tak dalej .A co najważniejsze to się znają na temacie .

?

Pracowałem w tym sklepie 2 lata .Osoby które chcą pracować a nie ściemniać będą zadowolone .Teraz pracuje zagranicom i też nie narzekam .Jak ktoś chce pracować i zna się na rzeczy to można nieźle zarobić.Właściciel jest wymagający, ale jak ma się swój biznes to trzeba dbać i pilnować .Myślę że bym robił podobnie

maciek

Niestety ale znam kogoś kto miał okazję tam pracować. Podobnie jak pisał poprzednik - szef jest dość specyficznym człowiekiem i potrafi napsuć krwi. Radzę omijać tę firmę w swoich poszukiwaniach.

szczesciarz

Właściciel ma mega odchył od normy! Nowy punkt otworzył przy starej Policj, ma bliżej do KOCBOROWA!!!!!

Zostaw opinię o Kołodziej Rowery - Tczew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kołodziej Rowery