Żelazówka Restauracja Mariusz Jacek Fornalski

Sochaczew

Opinie o Żelazówka Restauracja Mariusz Jacek Fornalski

Kaśka

W zeszłym tygodniu zamawiałam z koleżankami jedzenie do pracy , był mielony straszny mieso jakies dziwne , zupa pomidorowa masakra bez smaku . buraczki stare śmierdziały zgnilziną.a ziemniaki gotowane chyba poprzedniego dnia , coraz gorsze jedzenie , co z tego ze ceny ok , jak tego się nie da jesc :(

EWA

Robilismy chcrzciny latem , muchy latały wszędzie , goraco strasznie , jedzenie dobre i dużo . ale z zabraniem pozostałości po imprezie problem tylko to co zostało na stołach i trzeba mieć swoje pojemniki . to co zeszło do kuchni czyli miesa zapomnij ze dostaniesz, muzyka tylko z radia , chcieliśmy dac kelnerce żeby pendrajwa włączyła to właściciel się nie zgodził. obsługa ok , miła i kompetentna , ale włąsciciel to bufon nie da się z nim nic ustalić .

Rogzz

Bywalem tam czesto w weekendy dopoki bylo to przez te dwa dni czynne. Teraz można ewentualnie popatrzec sie na budynek. Widzialem ulotki az w koncu z kolegami w pracy zamowilismy obiad. Ja pracowalem wtedy na zmianie do 14. Przywieziono mi obiad po czasie, wtedy kiedy wychodzilem bo zmiana sie konczyla. Koledzy mowili ze jedzenie chlodne tak wiec dziekujemy i serdecznie nie polecamy. Wiecej nie zamowie jedzenia ani tam nie pojade.

edi

Jestem kolega Jana , zamówienia cateringowe przyjmowane do 13 30 , złozylismy zamówienie , jedzenie przyjechało zimne i twarde naleśnik jak podeszwa ,i strasznie pikantny , a tak się reklamowali ulotki roznosili , miało być bajecznie i co nic , kolejna knajpa co nie warto nic zamawiac , a i proponuje zmienić personel ten chłopak co odbiera telefony to jakiś ingnorant o nic się nie można zapytać bo od razu cos burczy i odkłada słuchawke ............nie polecam zero kultury

Marek

Masakra zero profesjonalizmu, kelnerzy z ulicy bez wiedzy o zasadach podawania i kultury,właściciel bufon. Omijajcie z imprezami ją z daleka.

JAN
@Marek 29.11.2015 12:33

Popieram . już dwa tygodnie usiłujemy w weekend dostać się restauracji i cos zjeść, ale ciagle zamknięte wogole nie obsługują ludzi z zewnątrz , ciagle zamknięte a kelnera się nie doczekasz , jest tam chłopak co ma wywalone na wszystko nie myśli nawet żeby do ciebie podejść i przyjąć zamówienie tylko od rzu mowi niema , niema .....zamówienie na telefon ok , znów ten sam chłopak , niby przyjęte ale zero nie doczekaliśmy się ze znajomymi na lunch , NIE POLECAM ....................

Zostaw opinię o Żelazówka Restauracja Mariusz Jacek Fornalski - Sochaczew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Żelazówka Restauracja Mariusz Jacek Fornalski