Zamek Dobra Zbigniew Podgórski

Dobra

Opinie o Zamek Dobra Zbigniew Podgórski

Sylwia

A ja już tu pracuję 4 lata. Mam umowę o pracę nie tak jak teraz wszędzie dają zlecenia. Z wynagrodzenia też jestem zadowolona. Na ilość pracy nie narzekamy, mamy klientów - sama wiem jak bardzo się staramy żeby wszystko było idealnie.Wersja P( usunięte przez administratora )tylko wersja jednej strony i to nie za bardzo uczciwa.

klient

nie wiem jak z pracą, ale byliśmy tam na szkoleniu, Pan Zbigniew bardzo miły, jedzenie ok, widać że jest wymagający dla pracowników, ale chce aby wszystko podczas pobytu było dograne na tip top. Z pewnością wrócimy do zamku, bo ma swój niepowtarzalny klimat.

Zostaw opinię o Zamek Dobra Zbigniew Podgórski - Dobra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zamek Dobra Zbigniew Podgórski