Opinie o Zajazd Gościnny Restauracja-Hotel w Konopnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Zajazd Gościnny Restauracja-Hotel, lecz również Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Zajazd Gościnny Restauracja-Hotel o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zajazd Gościnny Restauracja-Hotel w Konopnica

sam kusisz tym zapytaniem.To któraś wypowiedz w podobnym stylu, i nawt domyślam się kto może być jej wyrazicielem.NIESTETY DAŁAM SIĘ NABRAĆ TYM WYPOWIEDZIOM W PODOBNYM STYLU.Bardzo dobry pomysł-Gratuluję. Jenak ja chcę przestrzec wszystkich chętnych na organizowanie jakiej kolwiek imprezy.Organizowałam tam komunię dziecka i jest to pierwszy i ostatni raz kiedy zapłaciłam przed wykonaniem usługi.Cena za osobę stosunkowa duża, dlatego spodziewałam się naprawdę godnej imprezy.....Niestety porcje MIKROSKOPIJNIE małe,przy mężczyznach po kilku minutach stały puste talerze z przekąskami, ilość sałatek stojących na stołach można przyrównać do jednej porcji, przystawki położone na talerzykach deserowych( ilość zatrważająco mała) nie świeże( dzień wcześniej było wesele), osługa beznadziena( mus z malin wylądował na kremowej marynarce mojego taty) Po dwóch pierwszych godzinach puste talerze na stołach i kelnerka zmnieniajaca na czyste, tylko nie wiem do czego je wymieniała jeśli na tych \"bru

Zostaw merytoryczną opinię o Zajazd Gościnny Restauracja-Hotel - Konopnica

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zajazd Gościnny Restauracja-Hotel