Pod 11-tką Restauracja Andrzej Bystry

Swarzędz

Opinie o Pod 11-tką Restauracja Andrzej Bystry

Maria

Witam. Czy ktoś miał komunie w 11 ? Jakie jedzenie ?

konsument

No cóż kolejny raz zawiedli. Miałem ochotę na gołąbki. A że w paczce są 2 szt. To kupiłem 4 paczki. Prawie 3kg wyszło, a były po 16,99 zł kg. No ale ok. Podgrzane w brytfance , wszystko cacy. Ale dziecko nie lubi kapusty to mu ją zacząłem odwijać i co ?Na 570gram było 420 gram samej kapusty. Tak że uważajcie bo walą w rogi ile wlezie.

zurek

wczoraj skusilem sie na zurek, jednak byl bardzo przesolony - chyba poprzednik specjalnie posolil, wlali z powrotem do kotla resztki i taki efekt

promocja

nowe niskie ceny na lancze od poniedzialku do piatku od godz 11 do 16 np flaczki 2,49 zapraszam

swarzedz

nie polecam tej restauracji, podaja nieswieze potrawy

Zostaw opinię o Pod 11-tką Restauracja Andrzej Bystry - Swarzędz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pod 11-tką Restauracja Andrzej Bystry