Patrol Pizza Przemysław Szczerbiński

Słubice

Opinie o Patrol Pizza Przemysław Szczerbiński

leon

wracajac do Polski przez Frankfurt postanowilismy zjesc w tej ppizzeri.czekalismy ok 45 min na zamowione posilki ale ok fajna atmosfera zlecialo w koncu urlop.po otrzymaniu i pierwszym kesie zostalo wszystko wyplute smierdziala potem,rozumiem ze sa upaly lecz od czego sa chusteczki do utrzymania chigieny.nigdy wiecej.

Iza

Nie polecam pracy w tej pizzeri nie ma jasno określonych obowiązków, robi się wszystko na co pozwala czas i potem jest nerwowka.co do pensi nie ma tragedi

adi

nie polecam pracować w tej pizzeri.bardzo nerwowa atmosfera.pani gosi...ciągle nie zadowolona krzyczy,wręcz wrzeszczy,określeń i słów jakich używa strach pisać jak ma zły dzień lepiej nie wchodzić w drogę.właściciel powinien ją uteperować i nie płakać że ciągle mu jest zle i mało,jedynie Pani szefowa jeszcze nadrabia lecz nie wiadomo jak długo bo pracuje od świtu do nocy i jest schorowana

Jack

Słubice zawsze kojarzyły mi sie z kombinatorami, fajkarzami, krętaczami i prostytucją. Od lat współpracowałem (z rzcji prowadzonej działalności) z tybylcami. Moje wnioski.... kanciarze w sporej części. Jak nigdzie indziej. Co do właścicela Patrol Pizza mam odmienne zdanie, bo jako jeden z nielicznych nie kombinuje, nie kręci i rozlicza się zawsze solidnie. Nie wiem jakim jest pracodawcą, ale jako klient jest rzetelny. Polecam go jako kontrahenta i sadzę, ze podobną opinią sie cieszy wśród pracowników. Może opinie kolejnych userów to potwierdzą.

Zostaw opinię o Patrol Pizza Przemysław Szczerbiński - Słubice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Patrol Pizza Przemysław Szczerbiński