Janek konieczny
Klient

Fantastyczne miejsce...gustowny wystrój, znakomite dania (byliśmy w 5 osób, każdy zamawiał coś innego-wszyscy zadowoleni i najedzeni). Dbałość o detale (zmrożone kieliszki do wódki , kredki i kolorowanka dla najmłodszych , super kącik bardzo dobrze wyposażony ). Wisienką na torcie była przemiła obsługa Jeżeli miałbym wskazać jakikolwiek minus to może dluzsza chwila oczekiwania na danie główne, ale to zrozumiałe patrząc na imponującą liczbę gości (przystawki, zupę, deser podano błyskawicznie Relacja jakość do ceny ok. Zdecydowanie polecam!!

Betty Nowy wpis
Klient

W pełni mogę polecić ta restauracje. Jedzenie bardzo dobre. Obsługa na najwyższym poziomie dbająca o klienta. Golonka rewelacyjna - bardzo duża Na pewno tu wrócimy

Gabryś ddd Nowy wpis
Klient

Karczma z super lokalizacja przy ścieżce pieszo-rowerowej na Słowację Wszystko urządzone bardzo gustownie widać , że właścicielowi zależało na tym aby była to najładniejsza karczma w Szczawnicy i w okolicy Wnętrze duże składające się z dwóch sal , piękne i bardzo czyste toalety , w nich ku moim zdziwieniu - lakier do włosów , krem do rąk , przewijak dla dzieci wpełza wyposażony : pieluchy , puder , krem na odparzenia , chusteczki nawilżone - kwiaty świeże na oknach i w korytarzu w wc Na orlikach piękne serwetki i super przyprawnik Na zewnątrz ładny zadbany ogród z duża ilością stołków na których znajda się piękne bratki :) A wiec do konkretów : Jedzenie mi bardzo smakowało przepyszny suflet z gałka lodów i wspaniała szarlotka , kotlet bacy i pstrąg rewelacja do tego zimowa herbata - pycha

Gabryś Nowy wpis

Dominika Nowy wpis
Klient

Bardzo miła obsługa , pyszne jedzenie dobrze doprawione , porcje duże W środku czysto wszystko urządzone bardzo gustownie Polecam pstrąga z pieca i kwaśnicę z dużą porcją żeberka ! Wspaniałe nalewki swojskiej roboty - niestety nie na sprzedaż Pozdrawiamy

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zosia Praiss
Klient

Bardzo fajne miejsce , Jedzenie bardzo ładnie i czysto podane Piękny ogród Super lokalizacja i wspaniała obsługa Polecam placek z gulaszem wołowym i borowikową — pycha

Janek konieczny

Frania
@Janek konieczny

Ale ja tam prze niepotrzebny i moi nie lidzie :) macie wszystko co potrzeba :)

Anna55
Klient

W Karczmie byłam dopiero dwa razy, ale mam nadzieję odwiedzać to miejsce za każdym razem kiedy będę w tej okolicy. W ubiegłym roku moim pierwszym wyborem była kwaśnica , pstrąg , polędwiczki oraz autorska herbata malinowa- ten zestaw był tak pyszny, jednak zdecydowanie za duży dla mnie (mąż musiał dokończyć ????). Dziś stwierdziliśmy, że przystawkę zamówimy jedną na dwoje i po daniu głównym dla każdego- to wystarczyło w zupełności, aby się najeść Dzisiejszy wybór padł na grillowany oscypek , borowikowa z całych kapeluszy , żeberka z pieca i golonko z kapustą zasmażaną obydwa dania bardzo smaczne i ogromne . Restauracja jest czysta i zadbana, a obsługa bardzo miła i profesjonalna. Fajny płac zabaw dla dzieci i bardzo czyste toalety???? Należy jednak pamiętać ze w weekendy strasznie dużo chętnych w porze obiadowej tłumy jak by dawali coś za darmo ???? Przepraszam - dają nalewkę własnej roboty ,,chyba że ktoś ma pecha i nie dostanie ???????? Porcje bardzo solidne a przede wszystkim bardzo smaczne i ładnie podane????

Dominika
Klient

REWELACYJNE MIEJSCE ! Bardzo dobre jedzenie zwłaszcza golonko z zasmażaną kapustą , pstrąg grillowany i borowikowa z całych kapeluszy Pierwszego dnia byliśmy ok 15 strasznie duży ruch ale obsługa bardzo sprawna i szybka , Dania bardzo szybko podane pomimo dużego ruchu na dosiadłem bardzo ładnie i estetycznie Należy pamiętać aby na obiad wybrać się ok 13 aby uniknąć dużego ruchu ! Dla nas super a przede wszystkim przepysznie

Joanna Palusz
Klient

Kilka razy byliśmy (jedzenie zawsze wspaniałe) ale ostatnio ( 10.10.2020) trafiliśmy na niesamowitą osobę która idealnie dobrał wspaniałe dania dla naszej rodziny. Bardzo sympatyczna pani która przy dużym obłożeniu dawała sobie super rade , ponadto była bardzo uśmiechnięta :) Nasza 3 letnia córka była zachwycona . Nie tylko zna się na obsłudze ale ma ogromne podejście do dzieci. Zjedliśmy pyszne Polędwiczki wieprzowe w sosie borowikowym , pierś z kurczaka po Juhasku z oscypkiem i Mix sałat z winegretem. Dla dziecka przepyszne fileciki z marchewka i frytkami grubo krojonymi WSZYSTKO BYŁO NIESAMOWITYM DOZNANIEM SMAKU. Na deser był także niesamowity Torcik czekoladowy z drobinkami czekolady i malinami Dziś rano kiedy przyjechaliśmy do Szczawnicy cała nasza rodzina była rozczarowana że karczma jest zamknięta , Byliśmy na pizzy i polędwiczkach w innym lokalu ale była masakra , nie to samo co w ten karczmie ! Oby Restauracja już nigdy nie musiała się zamknąć i aby znowu ją szybko otworzyli ! GORĄCO POLECAM!

Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu w firmie Karczma U Madejów Patrycja Madeja w mieście Szczawnica? Czekamy na Wasze opinie!

Zostaw merytoryczną opinię o Karczma U Madejów Patrycja Madeja - Szczawnica

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Karczma U Madejów Patrycja Madeja
5/5 Na podstawie 5 ocen.