Koluszki

Opinie o Multimex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Sklep Spożywczy

Jadzia

Zajebiście, zwłaszcza młody prezes i młoda Pani prezes

Czy w firmie Multimex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Sklep Spożywczy szef dobrze traktuje pracowników? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw opinię o Multimex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Sklep Spożywczy - Koluszki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Multimex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Sklep Spożywczy