Ares

Piotrków Trybunalski

Opinie o Ares

Atomus

Czy coś się zmieniło firmie ares ? czy dalej atmosfera jest napięta ?

Maja

Pracujesz w Ares? Opowiedz jak obecnie wygląda sytuacja w firmie. Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć?

mały

Jest oferta pracy na operatora wysokiego skladowania ponoc 2500 na reke moze mi ktos cos powiedziec wiecej na ten temat to wgl prawda czy jak to jest ?

romek

Może wiecie jednak jakich średnich zarobków może się spodziewać konsultant? Dobrze, że oprócz podstawy doliczają jeszcze jakieś premie, bo to doskonały dowód na to, że się dzieje u nich nieźle. W końcu dbanie o takie szczegóły sprawia, że się lepiej wypełnia swoje obowiązki.

hehe

Jak siedzisz przy tym syfie na produkcji i nosa poza hale nie wystawiasz to skąd miałbyś niby wiedzieć :D

hehe

Gość

Pojawiła się oferta na kierownika magazynu. Ktoś może wypowiedzieć się co stało się z poprzednikiem?

Hahahahah
@Gość 14.09.2016 13:05

Hahahaha zgadnij

Veni,vidi
@Gość 14.09.2016 13:05

Kierownik magazynku zmienia się tam średnio co 2 miesiące. Produkują szajs, ludzi traktują okropnie, więc jak nie masz nic lepszego idziesz tam na własne ryzyko, na krótko i za niewielką kasę.

Skorpion

Pracuje w Aresie i jest tragedia szef znęca się na pracownikach psychicznie i daje akord i utrudnia pracę żeby ludzkie mało zarabiali a ostatnio przez niego dziewczyna płakała Maciołek to psychopata i sadysta Maciołek także nie daje umów tylko każe pracować na czarno żeby nie płacić podatku i ubezpieczenia

jula444

idąc do pracy nikt nie oczekuje że wszyscy będą dla siebie sympatyczni a szefowie zawsze beda w swietnych humorach ale faktycznie atmosfera w ares pozostawia wiele do zyczenia. Romek zarobki zarobkami a umowa umową.

dam56

moge tylko powiedziec jak wyglada praca szarego magazyniera czy produkcyjnego. Umowa na najniższa krajowa. obiecali niewiadomo jaka kase a przy wyplacie okazuje sie ze sa jakies potracenia tu 5 dych tam znowu 5 dych i tak co chwile. wychodzisz z wyplata o kilka stowek mniejsza niz miales dostac. pytasz sie o co chodzi dlaczego taka kasa mala i skad potracenia i okazuje sie ze nikt nic nie wie a do M nie ma co isc wyjasniac bo wielcy szefowie maja to w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] najlepiej jakbys zarabial 1500zl bez umowy w tym smrodzie i o nic sie nie upominal. ktos tu pisal o premiach hahaha slowo premia w tej firmie nie istnieje chyba ze pojdziesz sie wyklocic o kase to moze cos dorzuca ale to jednorazowo a za miesiac znowu bieda z wyplata. Wczesniejsze wypowiedzi o wlascicielach firmy niestety prawdziwe. O jednym z nich nic nie moge powiedziec bo widzialem go kilka razy ale podobno tez daje po garach ladnie drugi zajmuje sie gnebieniem ludzi pod kazda postacia . jak mu podpaniesz to juz pozegnaj sie z praca nie liczy sie z ludzmi ktorzy pracuja tam po kilka lat. wszystkich by najchetniej jak to on mowi wy piervdo lił. zwolnil ludzi ktorzy znaja sie na robocie i nie ma kto pracowac. chyba mysli ze ludzie tylko czekaja zeby tam pracowac. a opinia o aresie jest taka ze ten ktory mieszka przy zakladzie to psychol i tyle w temacie. nie polecam pracy.

kuku

a na stanowisko specjalisty ds jakosci polecacie ?

nick

W tej firmie nic się nie nadaje do polecenia.

iks

Co polecasz ? Ichnią karme na obiad czy atmosfere Big Brothera ?

abc

Ludzie!!!!!!!!!!!!!! nim tam pójdziecie na rozmowe to przed wejściem włączcie dyktafon i nie drzyjcie umów,niech ich ktoś wreszcie upier...... bo to co tam wyprawiają to się w głowie nie mieści.

kier

Źle zatem słyszałeś! Nie ma dwu etapowych rozmów w tej firmie jeżeli chodzi o pracę na produkcji lub magazynie! Na pracownika fizycznego biorą każdego. Taki popracuje chwilę i odchodzi bo traktują ludzi jak śmieci. Inspekcja pracy powinna się wziąć za ten zakład - miałaby co tu robić

Nie polecam pracy w firmie ares gdyż ona jest do niewytrzymania... wiecej informacji o pracy można dowiedzieć się od wcześniejszych opini

NiePoznasz

Nie polecam tej pracy :/ Nie wiadomo kiedy ile dostaniesz. Nie radzę się tam zatrudniać.Na początku są bardzo mili gdyż nikt nie chce u nich pracować a potem .... Dają umowę zlecenie nie dają kopii a potem drą a pracownik nie ma żadnej umowy NIE POLECAM PRACY !

NiePracuj!
@NiePoznasz 01.02.2016 10:54

Popieram !

Obcy

Znęcanie się nad pracownikami. Na magazynie jaki na hali produkcyjnej jeden smród nie do wytrzymania. A pracownik nie ma nic do powiedzenia jest uważany za śmiecia i zwalniany kiedyś im się podoba.

Twoja Stara

Kilka osób Ci poleciło Aresa ? Buehehehehehe Jak kilka osób to tam łącznie robi :-D Chyba Wielki zakompleksiony Brat się promuje :D

alf

Hehe,porobisz,sam sie przekonasz

ktosik

nie ma znaczenia czy pracujesz na produkcji czy w biurze. Wychodząc z pracy ludzi trzeba omijać bo wszystko przechodzi smrodem z zakładu.

alf

Jak sie nie zeżygacie po niuchnięciu aromatu z produkcji to wytrzymacie.... z miesiąc.Po miesiącu,jak będziecie śmierdzieć tak że Was kobita nie będzie chciała do chałupy wpuścić to sami odejdziecie.

NIK

Opinia w PT na temat tego zakładu jaka jest to wszyscy wiedzą.Wystarczy poczytać choćby tu.Jak tam jesteś to znaczy że nigdzie indziej być nie możesz.

Korni

Pomyłka. Smród, zimno, mikrowypłaty i złodzieje...dziwne ze kamer nawieszane a i tak nikt nic nie widzi....

OLO

Jak Cie nigdzie nie chcą to chodź do tej psiarni. Przywita Cię Wielki brat,co widzi i słyszy wszystko.

am

E tam, wiemy wszyscy przecież jakie są te nasze matołki.W d....byli (usunięte przez administratora)widzieli stąd ich frustracje i zaniżona samoocena :)

tak

Potwierdzam.Zakład psychiatryczny.

EP

Stanowczo odradzam. Młody - wygląd ziemniaka nadrabia gębą chama,starszy - nierówno pod deklem, wystarczy jedna rozmowa żeby to stwierdzić, chętnie by Ci zajrzał w sam środek d... swoimi kamerami, po to tylko żeby zobaczyć co tam masz.

siema

nie polecam przyjscia do firmy ares. teraz ta firma jest tak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] przez panów M ze trzeba robic duzo i dlugo za najnizsza krajowa

mistrzdrugiegoplanu

ja pracowałem w tej firmie bardzo długo, prawie rok. przyznaje ze w tej pracy nie da sie wytrzymac długo. cały czas ktos przychodzi i odchodzi. w ciagu miesiaca 20 osob sie przewija. najwiekszym ich problemem jest oszukiwanie pracowników w sprawie ,, pieniedzy. bo nigdy nie wiadomo ile sie dostanie jak w loteriadzie.

nicdobrego

popieram kolege z góry... !!!!! niby praca ok, ale jednak jest baaardzo nie ok... trzeba to przeżyć na własnej skórze, a jeśli chodzi o tą panią [usunięte przez moderatora] to ukrywa swoje błędy za cudzymi rękami i potem są problemy...

byłyPRACOWNIK

a ja mam inne zdanie. pracowałem kiedyś w tej firmie i muszę przyznać że jeśli chodzi o panów M. to są ok, zarobki też w porządku, ale żeczywiście atmosfera nie ciekawa w firmie, wyczuwa się napięcie. ale na pewno nie przez panów M. raczej przez panią [usunięte przez moderatora] która za nic w świecie nie chce przyjąć do wiadomości że nie jest idealna i nie chce wspólpracować. jest anty-sympatyczna i najlepiej jakby tylko ona tam robiła. przez nią cała firma nie ma zgrania.. niestety! cały czas szukają pracowników bo każdy odchodzi po miesiącu, to daje do myślenia....

ic68

Czy praca tam jest na zmiany, w jakich godzinach . Chodzi mi głównie o stanowisko technologa - kontrolera jakości?

agent XXX

Firma jak każda inna. Zatrudnienie na najniższą reszte do reki. Zbyt wygórowane ambicje panów M powoodują ze pracuje się mało sympatycznie. Rzeczywiście trzeba być odpornym bo są stresogenni i tak naprawdę to chyba sami nie wiedza co chcą od życia. Najlepiej jakbyś czytał w ich myślach i robił nadgodziny za free bo nawet dziekuje nie usłyszysz. A tak w ogóle to dobrze ze chociaz inni współpracownicy są OK. Czyli krótko.... podejmujesz prace na własne ryzyko:) Powodzenia

Onn

Jak oceniacie tą firmę??Da się tu zarobić??Jak z umową??

Zostaw opinię o Ares - Piotrków Trybunalski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ares