Zespół Muzyczny DEF Rafał Kurcoń

Siedlce

Opinie o Zespół Muzyczny DEF Rafał Kurcoń

Jatakaja

Zespol Def z poprzednia wokalistka rewelka! Teraz niestety juz nie to samo. Na moim weselu byl stary sklad i rewelacja!!!

zaciekawiona panna młoda

Słyszałam, że członkowie zespołu Def lubią sobie wypić i słabo wywiazuja się ze swoich obowiązków...

Karolka

Byłam gościem na weselu, na którym grał DEF. Goście nie schodzili praktycznie z parkietu, poza przerwami na dania gorące. Zespół REWELACYJNY!!!!! Świetnie grają, świetne wokale... Wesele z DEFem to 100% udanej imprezy do białego rana; Gorąco Polecam.

Gitarnik

Taaaa, fajnie grają bo Z SAMOGRAJA :)

przemo

Zespół Def szczerze polecam. Fajnie chłopaki grają a ich dziewczyna z saksem aaah;)) pięknie. Gorąco polecam

Zostaw opinię o Zespół Muzyczny DEF Rafał Kurcoń - Siedlce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zespół Muzyczny DEF Rafał Kurcoń