Zespół Muzyczny Prokar s.c. Prokop Wojciech Petrucha Waldemar Karwat Robert

Opoczno

Zespół Muzyczny Prokar s.c. Prokop Wojciech Petrucha Waldemar Karwat Robert

Opinie o Zespół Muzyczny Prokar s.c. Prokop Wojciech Petrucha Waldemar Karwat Robert

Aga

Super super i jeszcze raz super!!! Najlepszy zespół jaki znam... zabawa z nimi to sama przyjemność i zero nudy!!!

Każdy komentarz na naszym forum na znaczenie. Napisz co ty sądzisz o firmie Zespół Muzyczny Prokar S.C. Prokop Wojciech Petrucha Waldemar Karwat Robert.

Zostaw opinię o Zespół Muzyczny Prokar s.c. Prokop Wojciech Petrucha Waldemar Karwat Robert - Opoczno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zespół Muzyczny Prokar s.c. Prokop Wojciech Petrucha Waldemar Karwat Robert