Sonex Zespół Muzyczny
counter
1 1 13 5 1
Michał Nowy wpis

Czy trzeba mieć doświadczenie w branży?

Beata Nowy wpis

Repertuar zróżnicowany, zarówno dla młodych jak i starszych. Do tego bardzo dobra biesiada przy stołach. Wszyscy goście się świetnie bawili i tańczyli do samego końca. Polecam z czystym sumieniem.

Gosc weselny Nowy wpis

Przykro było patrzec 2 dni za prawie nieprzytomnego z powodu nadużycia alkoholu saksofoniste. Strata pieniędzy. Szkoda tylko młodych.

Joachim Nowy wpis

To nie jest forum dla klientów lecz dla ludzi którzy pracują w zespole!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Rozjuszony Izolator

Nie polecam. Za każdym razem gdy podawano ciepły posiłek "wodzirej" coś wymyślał - a to 5-minutowe sto lat, a to podziękowania dla rodziców, a to jakieś przyśpiewki, w efekcie czego posiłek mimo że był podany ciepły jedliśmy zimny. Muzyka za głośno jak na sprzęt, wszystko okropnie trzeszczało a dymu tyle że prawie nic nie było widać. Sprawa oczepin totalnie pokpiona, była jedna "zabawa" - tańce z el. twistera - "wodzirej" mówi stóp i np. "dwie ręce jedna noga" może dotykać parkietu. Żenada.

Minęło już nieco czasu od dodania ostatniej opinii. Czy poziom wynagrodzeń uległ zmianie?

BeataPatryk

Najlepszy zespół jaki mogliśmy sobie wymarzyć! Goście byli zachwyceni i nie chcieli zejść z parkietu :D. Gorąco polecamy!

Kasia

Sonex to najlepszy zespół jaki miałam okazję słyszeć :) Byłam z nimi na kilku weselach i naprawdę potrafią dać czadu.Mają szeroki repertuar,świetnie zabawiają gości,prowadzą super biesiade przy stołach.Jak najbardziej polecam !

Al

Tego tworu nie można nawet nazwać zespołem. Zgadzam się całkowicie ze zdaniem Max. Zero profesjonalizmu. Na domiar złego, nadużycie alkoholu przez większość członków "tego tworu".

Monika

Zespół Sonex grał na weselu u mojego brata. Muzyka była super, goście byli bardzo zadowoleni. Polecam na 100 %

Kinga

Byłam ostatniu na weselu z zespołem Sonex i uważam, że to jeden z lepszych zespołów w okolicy! Prowadzący świetnie zagaduje i zabawia gości, muzyka jest bardzo zróżnicowana, mają bardzo szeroki repertuar. Jak będę robiła wesele to na pewno zgłoszę się do nich ;)

Max

Przykro pisać, ale najgorszy zespół jaki słyszałem na weselu. Najlepiej radzi sobie wokalistka, poza tym panowie, którzy w większości udają, że grają, a faktycznie problem sprawia zagranie zwykłego "Sto lat". Do tego wszystko na jedno kopyto (disco polo) i w jednym tempie, w towarzystwie okrzyków prowadzącego "rączki w górę i hop hop hop". Na oczepinach zabili całe wesele - trwały 2 godziny więc dużo gości wyszło. Jak dla mnie tragedia.

Ola
@Max

Zgadzam się w stu procentach. Panowie nadużywaja alkoholu i nie zwracają uwagi na gości,którzy chcą się bawić. Ciągle przerwy "na jednego" trwające 20 minut. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Sonex Zespół Muzyczny - Michów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Sonex Zespół Muzyczny