Sonex Zespół Muzyczny

Michów

Opinie o Sonex Zespół Muzyczny

BeataPatryk

Najlepszy zespół jaki mogliśmy sobie wymarzyć! Goście byli zachwyceni i nie chcieli zejść z parkietu :D. Gorąco polecamy!

Kasia

Sonex to najlepszy zespół jaki miałam okazję słyszeć :) Byłam z nimi na kilku weselach i naprawdę potrafią dać czadu.Mają szeroki repertuar,świetnie zabawiają gości,prowadzą super biesiade przy stołach.Jak najbardziej polecam !

Al

Tego tworu nie można nawet nazwać zespołem. Zgadzam się całkowicie ze zdaniem Max. Zero profesjonalizmu. Na domiar złego, nadużycie alkoholu przez większość członków "tego tworu".

Monika

Zespół Sonex grał na weselu u mojego brata. Muzyka była super, goście byli bardzo zadowoleni. Polecam na 100 %

Kinga

Byłam ostatniu na weselu z zespołem Sonex i uważam, że to jeden z lepszych zespołów w okolicy! Prowadzący świetnie zagaduje i zabawia gości, muzyka jest bardzo zróżnicowana, mają bardzo szeroki repertuar. Jak będę robiła wesele to na pewno zgłoszę się do nich ;)

Max

Przykro pisać, ale najgorszy zespół jaki słyszałem na weselu. Najlepiej radzi sobie wokalistka, poza tym panowie, którzy w większości udają, że grają, a faktycznie problem sprawia zagranie zwykłego "Sto lat". Do tego wszystko na jedno kopyto (disco polo) i w jednym tempie, w towarzystwie okrzyków prowadzącego "rączki w górę i hop hop hop". Na oczepinach zabili całe wesele - trwały 2 godziny więc dużo gości wyszło. Jak dla mnie tragedia.

Zostaw opinię o Sonex Zespół Muzyczny - Michów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sonex Zespół Muzyczny