MixMash Grzegorz Kittler

Ostrów wielkopolski

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o MixMash Grzegorz Kittler

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MixMash Grzegorz Kittler

mix

Zapomniałeś dopisać frajerze hej terze, że jestem zajebiście szczęśliwym facetem w związku z kobietą, pozytywnie nastawionym!!! A ty nigdy nie korzystałeś z moich usług panie A.E. i jak nie chcesz trafić przed oblicze wymiaru sprawiedliwości to odpuść. W życiu każdy dostaje to, na co się odważy... Jedni prują do przodu, a innym zostaje pisanie takich komentarzy... Nic nie zmieniasz w moim życiu, galopuje dalej.

Damian

Całkiem dobre wrażenie podczas rozmowy - profesjonalne przygotowanie. Na tym się kończy... Kiepski DJ, bardzo słaba opinia w środowisku bo brzytwy się dosłownie chwyta i wyroluje każdego na kasę. Uważajcie na jego zawyżone sumy i branie pieniędzy podczas grania. Ponadto to samotny facet - ponoć gej, który wynajmuje kawalerkę na poddaszu i żyje w brudzie. Zszedł na dno na własne życzenie. Kiedyś miał dobrą opinię, ale nigdy nie był niezależny. Otwarcie sam przyznaje, że nie ma w kawalerce kuchni w której da się gotować więc tego nie robi, a jada u mamy bo ma do niej blisko i nie jest to dla niej problem jak ugotuje "nieco" więcej. Żenujące podejście. Pralki także nie ma i pierze u mamy czego nie ukrywa. Zatem facet który niczego w życiu nie osiągnął poza długami w bankach i u ludzi. Wszystko jest na jego rodziców - nawet konta w banku nie ma. Jak wraca nadwyżkę to zawsze przychodzi zwrot z konta jego ojca bo swojego nie może założyć w żadnym banku przez swoje długi!

Patrycja

Oszust! Nie polecam w żadnym przypadku korzystania z usług tego Pana! Wstydu można się najeść tylko bo ma samych dłużników, którzy mogą zepsuć ceremonię kiedy Pan Grzegorz będzie się tłumaczył, że zaraz odda im pieniądze, które pożyczył "pół roku temu". Ponoć jest zadłużony u wielu ludzi na duże kwoty i czuje się bezkarnie. Adres na którym jest zarejestrowana jego firma - to adres mieszkania jego rodziców, którzy tłumaczą, że wyjechał za granicę. On sam się okazuje nie ma nic na siebie bo tonie w długach. Wrażenie podczas rozmowy całkiem pozytywne, ale opinia wśród znajomych i rodziny niestety bardzo przykra. Uważajcie zatem na tego człowieka - lepiej zatrudnić kogokolwiek innego i nie mieć nieprzyjemnych sytuacji podczas wesela, imprezy czy innej ceremonii bo to może zepsuć Państwa ważny jeśli nie najważniejszy dzień. NIE POLECAMY!!!!!!!!!!!! Grzegorz to bardzo nieuczciwy człowiek i pomimo że każdy z nas ma coś na sumieniu to niestety ten Pan ma tupet okradać z premedytacją i uśmiechem na twarzy! A patrząc od strony oprawy to przeciętny DJ. Każdy inny zagra lepiej i przede wszystkim taniej.

Zostaw opinię o MixMash Grzegorz Kittler - Ostrów wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MixMash Grzegorz Kittler