Opinie o Cezary Kubiak Dj Czaro w Łuków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Cezary Kubiak Dj Czaro. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Cezary Kubiak Dj Czaro o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cezary Kubiak Dj Czaro w Łuków

Może potrzeba kogoś do współpracy przy imprezach, ja akurat zajmuje się świetleniem, więc moglibyśmy się dogadać? Czy współpraca byłaby tylko "w sezonie" czy na cały rok też jest opcja?

m-kowalski Nowy wpis

Rewelacyjnie poprowadzone wesele. Polecam z całego serca

M. Nowy wpis

Gość wymiata. Wesele na którym się bawiłam gdzie grał było bardzo dobrze poprowadzone. 5+

Monika Nowy wpis
@M.

A wiesz może czy p. Cezary pracuje sam? :) Czy może na weselu był jeszcze jakiś pracownik, np. wodzirej?

Rewelacja. Polecam bylem świetnie się bawiłem

Słuchacz
@Gość

Co na dziś zaplanowane ?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Cezary Kubiak Dj Czaro, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH

Zostaw merytoryczną opinię o Cezary Kubiak Dj Czaro - Łuków

• Jak się pracuje w Cezary Kubiak Dj Czaro?

Zobacz opinie na temat firmy Cezary Kubiak Dj Czaro tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cezary Kubiak Dj Czaro?

Cezary Kubiak Dj Czaro
  • Batorego 3