Opinie o PROFARM PS Sp z o.o. w Stara Iwiczna

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie PROFARM PS Sp z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w PROFARM PS Sp z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PROFARM PS Sp z o.o. w Stara Iwiczna

xxx

Prezes i prezesowa lubi zwoływać pracowników na spotkanie i dopytywać się na temat ich szefa (bezpośredniego szefa tych pracowników).

@xxx

Rozumiem, że chodzi tu o bezpośrednich przełożonych tychże pracowników PROFARM PS. Czy często takie sytuacje mają miejsce w firmie? Jak są odbierane przez osoby, których dotyczą? Ciekawi mnie, jaka jest przez to atmosfera w PROFARM PS.

@Agata

(usunięte przez administratora)Atmosfera jest bardzo nieprzyjemna po takich akcjach.

@xxx

Faktycznie, takie sytuacje raczej chyba nie powinny mieć miejsca w firmie. A możesz jeszcze powiedzieć coś więcej o pracy w PROFARM PS? Jak ogólnie oceniasz dialog na linii pracodawca-pracownik? Czy pracownicy PROFARM PS mogą liczyć na jakieś ciekawe szkolenia, podnoszące ich kompetencje?

asa
@Agata

Wyraz „dialog” nie istnieje w słowniku zarządu.

Ciekawski

Ludzie!! Kto im pisze ogłoszenia o pracę??? Przecież tego nie da się nawet czytać. Na pierwszy rzut oka z tego opisu wynika że szukają niedorozwojow.

Jwdlmnfg

A czy ktoś orjentuje się jak wygląda praca i płacą na podnajmie na kierowcę?? Znalazłem ogłoszenie i się zastanawiam nad aplikacją

To ta buda jeszcze funkcjonuje?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PROFARM PS Sp z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko ADMINISTRATOR SIECI? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Ciekawy

Nastał nowy dyrektor handlowy. A co z poprzednim :) :) :)

Net
@Ciekawy

No skoro wysilają się na wydatek na dyrektora handlowego to musi być cienko z zamówieniami w firmie.

Aaaa
@Ciekawy

Już kiedyś jeden taki był i nic dobrego z tego nie wyszło.

Mim
@Aaaa

Tamten to jeszcze zbierał śmietankę po poprzedniczce która była bardzo dobrym fachowcem ale nie pasowała botoksowej. Oby nowy dyrektor nie przysłużył się firmie jak swojej poprzedniej.

@Mim

Prezio trzyma kilka zrytych lbow. Nawet gdyby był najlepszym fachowcem w branży to i tak zryte łby nic nie dadzą mu zrobić. I tak zostanie do końca dni Profarm ps. Nie polecam.

undo

Dziwne, no nie, biedny tylko zazdrościć potrafi pracownikom jak gdzieś sobie wyjadą na urlop...Nie mówię o urlopie na Mazurach:)

@undo

Potwierdzenie tezy na poprzedni wpis. Nic więcej w temacie..

Mim
@undo

Wcale nie dziwne. Nie sądzisz, że gdyby wyjechał z rodziną na wakacje to kogoś mógłby trafić szlag.

kosta
@Mim

Jeździ na jachty, to nie z rodziną?:)

Stefan
@kosta

Wiesz coś na temat nowego dyrektora handlowego, którym toczy się dyskusja. Czy inne stanowiska też są do obsadzenia? Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/profarm-ps-sp-z-o-o,21235 znalazłem ofertę pracy dla magazyniera i konsultanta telefonicznej obsługi klienta. Napisz, czy trudno się dostać i jaka jest podstawa wynagrodzenia?

Milek
@Stefan

Jak wpadniesz w oko botoksowej to będzie łatwo...

Botoksik
@Milek

Botoksowej już ktoś wpadł w oko.....I nie wypadnie!!!

jcd
@Botoksik

Można tylko pozazdrościć tej miłości odwzajemnionej...

Ciekawy
@Ciekawy

Nadal nie uzyskałem odpowiedzi co z poprzednikiem dr. handlowym?

Kto z kim się zadaje takim się staje:):):)

Lamor

O kim piszesz ???

propol

Ci zasiedzeni pracownicy księgowości Profarmu to niezłe (usunięte przez administratora) są...

Propan
@propol

Zgadzam się. Całkiem nie pasują do młodych i zdolnych z działów :administracji, handlowego, transportu i magazynu

Hahahaha
@Propan

Młodych i zdolnych chyba jednak nie we wszystkich działach :)

flower

Chyba botoksowa dostała prikaz od szefa, żeby nie odpowiadać na komentarze:)

nick

W mojej nowej pracy jest klima:) A u Was? Sauna?:)

prof

Żadnych komentarzy, coś się zmieniło a lepsze?

słodkojad

Były pączki na tłusty czwartek? W mojej obecnwj pracy to żona własciciela jak nas odwiedza to przynosi słodycze:)

Bla
@słodkojad

W profarm ps (usunięte przez administratora) nie pokazuje się. Reszta odpowiedzcie sobie.

Alb
@Bla

Czy "żona właściciela" to obraźliwe określenie w Profarmie, że zostało usunię przez administratora?

heheszska
@Alb

Ha ha świetne

fikumiku
@Alb

Pewnie zarząd się wstydzi swoich uczynków dlatego usunęli;)

Lis
@fikumiku

Usunęli, bo na niektórych to określenie działa jak płachta na byka

@Lis

No właśnie. A co śwagier na to wszystko?

pyt
@Ble

A też pracuje w Profarmie?

@pyt

No. Pracuje i będzie pracował.

pyt.

A jak się nazywa?:)

@pyt.

Rodo :) :) :). Będziesz pracował bądź pracujesz to skojarzysz.

anc
@Ble

(usunięte przez administratora) a nie Rodo. Rodo to fikcja:)

Bla
@anc

To wal nazwiskami, a przekonasz sie fikcja czy nie.

Pudło :) :) :).

ha ah
@Ble

A zresztą co mnie to obchodzi. Toż to jakaś gwiazda filmowa, żeby się nim interesować?

Ciekawski

A od dawna pracuje?

zus

Duża rotacja w tej przyjaznej i rodzinnej firmie.????

obecny
@zus

Zwłaszcza w księgowości. W poprzednich latach, co bilans to nowy główny księgowy.

@obecny

Chyba ktoś tu nie bardzo w temacie zmian głównych księgowych.

kompa
@obecny

Przekazanie samochodu służbowego nie pomaga w zatrzymaniu gk?

@kompa

Chyba raczej zarobki poniżej przeciętnej

@123

I przeogromny stres:(

iii
@123

Na miescie mówią ze co trzy miesiące oatatnio aię zmienia gk. To jak z tym jest?

ogarek
@iii

Ta co zostanie z pewnością będzie robić to co jej zarząd każe.

go

To co pamiętam z tej firmy pracując tam to, że każdy drobny wydatek dla pracowników to był problem, lepsza kawa, prenumerata czasopism profesjonanych itd. Nadal tak jest?

@go

A dawno pracowałaś w PROFARM PS? Może od czasu Twojego odejścia z firmy wiele się w niej zmieniło. Co jeszcze możesz dodać o pracy w tym miejscu? Ciekawi mnie na przykład kwestia rozwoju pracowników poprzez profesjonalne szkolenia i ścieżka awansu. Możesz coś więcej napisać na ten temat?

@Agata

W firmie nic się nie zmienia. Pracownik jeśli sam w siebie zainwestuje to się rozwija. Na szkolenia chodzą ciągle te same osoby. Awans tylko wtedy gdy jesteś blisko zarządu.

PPp
@go

A pamiętacie jak pracownicy się składali na maszynkę do kawy w dziale administracji bo zarząd nie chciał wydać kasy?:):)/)

Hihihi
@PPp

Nie administracji tylko ksiegowości.

hihylek
@Hihihi

Tam tez jest IT i inna firma i magazyn tej firmy:):):)

abba

A swoją drogą, że glonojad się nie boi odpowiedzialności?

Misiek
@abba

A czego ma się bać? Wszystkie innowacyjne pomysły dzięki którym firma pnie się w górę są jej. Tak jak innowacyjny pomysł wigili w magazynie na paletach.

ktoto
@Misiek

Jako członek odpowiada za wszystkie działania spółki...

Szukają magazynier. Ile dają na rękę na początku?

@Zainteresowany

No to całkiem nieźle

@xxx

Czy ktoś może jeszcze potwierdzić. Bo opinie o firmie to takie sobie. Kasa to nie wszystko.

nanka
@xxx

To księgowi mniej dostają:)

done
@Zainteresowany

Moga ci dac 3000?kto wie , bo z nimi to różnie jest, ale jak cos im sie nie spodoba to ci nie przedluza i zatrudnia kumpla kumpli ktory w tym czasie moze poszukiwać pracy.

zainteresowany
@nanka

A ile dostają księgowi ? Okolica nieciekawa i opinie raczej nie zachęcają do podjęcia tam pracy. Zastanawiam się czy warto aplikować

Brutto

To chyba brutto

@Brutto

To w końcu brutto czy netto? Zaznaczam, że pytam ile dają na rękę.

jhj
@zainteresowany

Ale chyba nie szukają księgowych ?

Ups
@Brutto

I za dwa miesiące:)

2019
@zainteresowany

Jak nie chcesz dostać udaru albo jakiejś choroby z powodu stresu panującego w firmie to się lepiej nie zatrudniaj.

Agata

@Były, nie dopominam się o dobre opinie - zachęcam jedynie do pisania wypowiedzi rzeczowych, merytorycznych i kulturalnych. Na forum mile widziane są zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie - muszą jedynie spełniać wymienione wyżej warunki. Wydaje mi się, że nie jest to wiele. @kjka, @były, jest to chyba miły gest ze strony pracodawcy. @kjka, możesz napisać jeszcze coś więcej o pracy w PROFARM PS?

Była_pracownica_tej_firmy
@Agata

@Agata serdeczna prośba o niekasowanie komentarzy. Rozumiem, że niektóre z komentarzy mogły być nie na miejscu. Jednak ostatnie, w których byli pracownicy rzeczowo i konkretnie odnosili się do pracodawcy i atmosfery panującej w firmie powinny zostać. W jakich słowach życzy sobie Pani moderator aby napisać opinie? Bo w tych ostatnich koleżanka/kolega opisali tak jak się należy. Ja od siebie mogę dodać, że zarobki są przeciętne. Obecnie na rynku pracy (zwłaszcza przy takim niedoborze ludzi na rynku) zarobki są min. 30% większe. Dodatkowo brak socjalu i brak wszędzie obecnych już dodatków takich jak karta sportowa, medyczna itp. Atmosfera fatalna. Każdy chodzi w napięciu bo wczoraj Zarząd się do Ciebie uśmiechał a dziś nie odpowiada Ci "dzień dobry". Dobrymi pracownikami, z którymi się rozmawia i którzy mają dobrych pracowników to tylko kadra kierownicza i główna księgowa. Reszta pracowników to wyłącznie zło konieczne. Spodnie w Zarządzie nosi Pani Prezes nie Pan Prezes. Podczas nieobecności Pani Prezes zachowanie Pana Prezesa jest o 180 stopni inne. Na pozytyw oczywiście. W drugą stronę też to działa. Dziwne, ale tak jest. Czy taka opinia jest rzeczowa, merytoryczna i kulturalna Pani moderator? Czy jest zgodna z regulaminem? Bo odnoszę wrażenie, że poprzednie były podobne a i tak zniknęły. Wygląda to tak jakby za opłatą firma płaciła za usuwanie niepochlebnych komentarzy. A to by było słabe.

lll
@Była_pracownica_tej_firmy

Główna księgowa to nie ma w tej firmie nic do gadania.

obserwator
@lll

Oprócz członka zarządu to chyba nikt nie ma nic do gadania. Prezes raczej chyba nie wiele.

@Była_pracownica_tej_firmy

Ale każdy pracownik ma swojego kierownika :) to kto jest tym złem koniecznym?

abc
@obserwator

Dlatego też kierownicy ukrywają niektóre istotne rzeczy przed zarządem...

pyt.
@Była_pracownica_tej_firmy

A czy główna księgowa to jest z rodziny czy polecona?:)

goworkers

Są firmy, które nie mają żadnej opinii. I te firmy są zazwyczaj w porządku względem swoich pracowników!

Byl
@goworkers

Potwierdzam. Właśnie odchodząc z profarm ps w takiej pracuję. Od kilku lat na temat mojej obecnej firmy nikt się nie wypowiada.

Turkot

Lepiej się tu nie zatrudniać, bo jak znajomy zarządu będzie szukał pracy na twoim właśnie stanowisku to Ci nie przedłużą umowy, więc szkoda energii.

Prezesowa przypomina mi „asystentki” ministra

mim

Chciałaby.

mm
@mim

A wiesz jak one wyglądają?:):):)

ii
@mm

wlasciwie to prezesa banku centr

Agata

W wątku pojawiły się głosy - na przykład użytkownika @Miś - że osoba komentująca na forum musi podawać swoje dane - absolutnie nie! Każdy ma prawo do pozostania anonimowym. Nikt nie wymaga odkrycia się na forum. A ponadto ustawa o ochronie osobowych definitywnie tego zabrania. Na portalu dane osobowe potrzebne są jedynie w przypadku, gdy ktoś dobrowolnie zechce skorzystać z nowej funkcji "Zero tolerancji" obecnej od jakiegoś czasu na forum. Służy ona do konfrontacji z pracodawcą w przypadku, gdy ktoś doznał zjawiska mobbingu w swoim zakładzie pracy, chce zawalczyć o zadośćuczynienie i ma na to rzetelne dowody. Wracając jednak do tematu - czy ktoś z Was niedawno podjął pracę w PROFARM?

Lll
@Agata

Pracownik niezależnie od tego, w którym pracuje departamencie jest pod ciągłym nadzorem, nawet jeśli nie ma w danym pomieszczeniu kamer, to współpracownicy doniosą w odpowiednim czasie,co inny pracownik robi.

@Lll

Dlaczego tak to wygląda w PROFARM PS? Może warto byłoby podjąć jakieś działania ku temu, aby w firmie pod tym względem zaczęło dziać się lepiej. Jesteś obecnie zatrudniona w tym miejscu, czy piszesz z perspektywy byłego pracownika PROFARM PS?

Spostrzegawcza
@Lll

Szczególnie ci nadłużsi stażem w tej firmie donoszą...

ccc
@Lll

To prawda, każdą minutę wyjścia trzeba odpracować,a jak nie to będzie źle.

M
@ccc

Tu nie mogę się zgodzić. Pracowałam w Profarmie i nie było problemu od strony przełożonych i Zarządu odnośnie wcześniejszego wyjścia z pracy albo spoźnienia. Nie trzeba było też opracowywać. A dla przyszłych komentarzy zaznaczam że już nie pracuje w Spółce dłuższy czas więc jak to pewnie złośliwi napiszą o moim wpisie "lizus" nie jest mi potrzebne.

@M

Dobrze to brzmi, tym bardziej, że chyba każdy potrzebuje czasem wyjść wcześniej z pracy, na przykład w przypadku zaplanowanej wizyty u lekarza, czy też innych działań. Czy mogłabyś napisać, jak wyglądał Twój przykładowy dzień pracy w PROFARM PS? Dlaczego zdecydowałaś się odejść z pracy w tym miejscu? Oczywiście jeśli chcesz i możesz powiedzieć.

mmm
@M

Teraz wpisuje się we wniosku wcześniejsze wyjście lub późniejsze przyjście.

lll
@mmm

Nawet 15 minut się wpisuje

Ula
@Agata

Agata, masz rację elastyczne godziny pracy są dobre, ale pod jednym warunkiem... że za każdą dodatkowo przepracowaną godzinę firma zapłaci. A często jest tak, że siedzisz po godzinach, bo terminy gonią, a kasy lepszej nie ma.

ffff
@Ula

Toż to prezes ma ze swojej kieszeni zapłacić największym pracusiom??? Po co jak i taj będą zostawać bo się boją wywalenia jak się bie wyrobią w terminie.

bmw
@Agata

Ale jakie działania jak to nie jest korpo i właściciel tam sedzi i sobie robi co chce. Stresuje pracowników , a że pracownicy są mało wyedukowani , zwykle nie znają języków obcych to muszą tam siedzieć.

@Lll

Nawet doniosą o tym, o czym inny pracownik myśli, nie żartuję.

Zostaw merytoryczną opinię o PROFARM PS Sp z o.o. - Stara Iwiczna

• Jak się pracuje w PROFARM PS Sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PROFARM PS Sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PROFARM PS Sp z o.o.?

PROFARM PS Sp z o.o.
1.5/5 Na podstawie 125 ocen.
  • Słoneczna 96
    05-500 Stara Iwiczna