Opinie o Ewa Choromańska Biomed w Międzyrzec Podlaski

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Ewa Choromańska Biomed. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Ewa Choromańska Biomed o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Paramedycy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ewa Choromańska Biomed w Międzyrzec Podlaski

marcin Nowy wpis

W temacie opinii o Panu Piotrze - DRAMAT!!! Osoby poszkodowane podobnie jak ja zapraszam do kontaktu adres mail marcin.kot2019@wp.pl

Jakub Nowy wpis
@marcin

Zostałem poszkodowany. Pan Piotr odebrał towar i nie zapłacił. Oszukał nas na 2600zl. Jakub Kordoń

Lidia Nowy wpis
@Jakub

Nic się nie dało wyjaśnić? To co teraz w takim wypadku jeśli nie?

Jakub Nowy wpis
@Lidia

Zgłaszamy sprawę na policję

marcin

W temacie opinii o Panu Piotrze - DRAMAT!!! Osoby poszkodowane podobnie jak ja zapraszam do kontaktu adres mail maricn.kot2019@wp.pl

Patrycja

Faktycznie firma ma Problem z nietrzymaniem terminów ?

Ma
@Patrycja

Tak. I to potężne. Mistrz zaliczek..

biomed
@Ma

nie wiem dlaczego nie podpisujecie się imieniem i nazwiskiem bo umiecie tylko pomawiać i oczerniać jakie potężne zaliczki Pani na dzień dzisiejszy zalega mi 9500 zł i nawet się nie upominam miłego dnia

biomed
@Patrycja

Pani Patrycjo myli Pani firmę nigdy nie wykonywałem u Pani ogrodzenia

Absolutnie nie polecam tej firmy nasza przygida z Panem Piotrem rozpoczęła sie dawno temu bo w 2013 roku pieniadze pobrane ale praca nie zostala wykonana po roku ciaglych kretactw ze strony Pana Piotra założyliśmy sprawę w sadzie ktira oczywiscie wygraliśmy. Do chwili obecnej odzyskalismy zaledwie ulamek zainwestownych pieniedzy. Polecam trzymać sie jak najdalej od tego czlowieka zeby zaoszczędzić mnostwa nerwów. (usunięte przez administratora)

Ma
@Marta

Przez 8 lat nie dokończył i nie rozliczył?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Ewa Choromańska Biomed? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.
Łucja

Niewiele można tutaj znaleźć opinii o pracy w firmie Ewa Choromańska Biomed. Może jednak ktoś wie, czy obecnie są prowadzone jakieś rekrutacje u tego pracodawcy? Szukałam informacji w Internecie, ale nie znalazłam niczego konkretnego.

Pani

Pan Piotr bierze bardzo duże pieniądze i nie wywiązuje się z umowy. Nie trzyma się terminów, prace są wykonane niestarannie i niedokładnie. Ponadto okazuje się że praca wykonywana jest na czarno! Firma Pana Piotra nie istnieje!!! upadłość ogłoszono w 2007 roku. Pan Piotr Choromański nie daje rachunku ani faktury, nie odprowadza podatku... Sprawa nie tylko dla prawnika ale dla Sądu i Prokuratury. Monitor Sądowy i Gospodarczy nr 214/2007 (2811) - Pozycja 13719

zainteresowany

Jak radzi sobie firma w obecnej bardzo trudnej sytuacji? Warto starać się tu o pracę?

Ta firma to (usunięte przez administratora) biorą zaliczki po czym w ogóle nie dostarczają materiału dlaczego ich polecają producenci ogrodzeń ? Z daleka ludzie uważajcie!

marcin

Orientuje się ktoś czy tu jest stała ekipa czy może od zlecenia do zlecenia zmienia się ilość potrzebnych osób?

Kwiat

Robi dobrze ale kompletnie niesłowny człowiek. (usunięte przez administratora)

Ula

Pieniądze pobrane, praca nie dokończona, to co wykonano jest zrobione źle a telefon głuchy. Kiedy dzwoni sie z innego numeru telefon jest odbierany, pewnie w nadziei, że to kolejny jeleń do nabrania, po czym padają same kłamstwa i obietnice bez pokrycia a na koniec Pan Choromański wyłącza telefon.

Basia

Pan Piotr Choromański zachowuje się jak pospolity (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) w sposób nieuczciwy, nierzetelny i niesłowny. Chetnie wziął pieniądze za pracę, której do konca nie wykonał a to co zrobił, zrobił źle. Nie wywiązał się z umowy i nie wystawił rachunku. Po odebraniu pieniędzy ekipa nie pokazała się więcej na placu budowy. Pan Piotr Choromański zlekceważył wszystki uzgodnienia i nie reaguje na jakiekolwiek próby kontaktu. Nie odbiera telefonów i nie jest zainteresowany rzetelnym wywiązaniem się ze zleconej usługi. Dla mnie jest to firma wyłudzająca pieniądze od klientów. Należy omijać szerokim łukiem.

Paulina

Nie polecam!! Zero profesjonalizmu. Ogrodzenie nie dokończone... Wszystko do poprawy.. nie odbieranie telefonow.. sprawa oczywiscie u prawnika.

Zostaw merytoryczną opinię o Ewa Choromańska Biomed - Międzyrzec Podlaski

Ewa Choromańska Biomed