Knop Zdzisława Karczma Piwniczna

Opoczno

Opinie o Knop Zdzisława Karczma Piwniczna

Eliza

Sytuacja wygląda tak: Pani Knop zaprasza dziewczyny na próbne 3 dni do pracy, 3 pierwsze dni są niepłatne! pod pretekstem, sprawdzenia czy się nadają po 3 dniach odprawia z kwitkiem albo obiecuje zadzwonić i bierze kolejne nowe dziewczyny ! Znalazła sobie sposób na darmowych pracowników...

klient

Miałem przyjemność być w Karczmie Piwnicznej, zamówiłem czekoladę na gorąco z bita śmietaną i ku mojemu zdziwieniu był to budyń czekoladowy. Pytając pani z obsługi co to jest powiedziała, że tak u nich smakuje czekolada. NIE POLECAM CZEKOLADY NA GORĄCO

zzz

akurat nie polecam pracy tam

klient

słyszałem to samo, praca fajna, z perspektywy klienta muszę przyznać że na pewno przyjemnie pracuje się w takim klimacie, polecam

Zostaw opinię o Knop Zdzisława Karczma Piwniczna - Opoczno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Knop Zdzisława Karczma Piwniczna