Kebab Laila Sp. z o.o.

Września

Opinie o Kebab Laila Sp. z o.o.

wkurz

Niech ktoś mi powie ktora baba odbiera tam telefony jedno wiem jest ona niemiła wredna az chce sie rozłączyć do tego jakas ograniczona bo zamawiajac poprosiłem dla zony o kebaba bez cebuli a dostałem z cebula takie głupie baby nie mogą pojąć ze np ktoś może byc uczulony. . Strata pieniędzy usunąć ja z jakiegokolwiek stanowiska no ewentualnie niech pomyje kible

student

jedzenie hmm... w zależności kto jest na kuchni... jestem tam nie mal codziennie i różnie się tam jada.... jedynie lubię tam jeść gdy na kuchni jest taki mały chłopak nieco przy kości to jedzenie wtedy faktycznie jest dobre ;)) lecz nie raz mi się trafiło gdy był tam chudy wysoki chłopak to jedzenie nie zbyt doprawione i czasem bywa zimne... co do kebaba nie polecam go z rąk "szefowej" (czarna babka) 80% kapusty mięso pewnie z przed miesiąca które ląduje w kebsie... moim zdaniem gdyby ona nie zajmowała się jedzeniem to lokal byłby faktycznie tip top !! kiedyś spytałem ją jakie mięso mi poleca, na co odpowiedziała mi "nie jadam mięsa" WTF ?? pracuje w kebabie i nie je mięsa ? ze względu na jakość czy też jest wegetarianką ? lecz jeśli jest więc skąd ona może wiedzieć jak smakuje dobry kebab ?? Ocenę pozostawiam średnią, jeśli chodzi o kebsa z jej rąk nie polecam jeśli chodzi o kuchnie gdy jest na niej wyżej opisany chłopak POLECAM w 100%

Pracowałeś już w firmie Kebab Laila Sp. z o.o.? W takim razie opowiedz innym o swojej przygodzie na naszym forum. Zachęcamy do komentowania.

Zostaw opinię o Kebab Laila Sp. z o.o. - Września

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kebab Laila Sp. z o.o.