Kebab S.C. Bar Soja

Toruń

Opinie o Kebab S.C. Bar Soja

Asia 35

Dlaczego usunięto moją opinię?Proszę o informację. Po co ta strona skoro usuwacie czyjeś wpisy???

Grzegosz

Witam.. popieram panią Asie..nie raz byłem świadkiem jak dziewczyny ze zmiany nocnej użerały się z pijanymi klientami lub powstała jakaś bójka z byle powodu... hmmm ten bar niema nawet solidnej ochrony na miejscu także nie wiem Stachu czy to solidna firma skoro nawet dziewczyny nie są bezpieczne... poza tym ciężkie warunki pracy i to pewnie za marne pieniądze... śmiech na sali...

Asia 35

Witam. Ten kto pisał ten komentarz najwyraźniej nie ma pojecia o pracy w kebabie! Zwłaszcza w sobotę w nocy? Za bezpiecznie też tam nie jest! Nie trudno byc świadkiem jakiejś bijatyki! Co do wynagrodzenia też bez szału! Litości człowieku o czym Ty piszesz!

Zostaw opinię o Kebab S.C. Bar Soja - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kebab S.C. Bar Soja