Instalacje Rtv-Sat Roman Tarasewicz

Michałowo

Opinie o Instalacje Rtv-Sat Roman Tarasewicz

inwestor

instalacja super,ogrzewanie super,firma super a za jakość się płaci :)

rif

nie zgadzam się z opinią,, Kamila ". To super firma i bardzo dobry fachowiec.Właściciel pomógł mi we wszystkich formalnościach w elektrowni - a wykonane przez Niego instalacje - elektryczna i centralne ogrzewanie to POEZJA. Jestem bardzo zadowolony. Też mi Go polecono i słyszałem same dobre opinie o tej Firmie. Chyba ,,Kamil" to były pracownik -zwolniony za brak fachowości wystawił taką opinię. Pozdrawiam Romka :)

klient

Z dala od tej firmy. Drożyzna niemiłosierna, brak fachowości a właściciel (usunięte przez administratora). Zlecenie dla tej firmy to strata nerwów i pieniędzy!!!

Zostaw opinię o Instalacje Rtv-Sat Roman Tarasewicz - Michałowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Instalacje Rtv-Sat Roman Tarasewicz