Opinie o Andrzej Kwaczyński Pracownia Plastyczna Art w Kozienice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Andrzej Kwaczyński Pracownia Plastyczna Art. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Andrzej Kwaczyński Pracownia Plastyczna Art na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Introligatorzy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Andrzej Kwaczyński Pracownia Plastyczna Art w Kozienice

Aldona Nowy wpis

Polecam. Efekt końcowy bardzo przyjemny. Oglądaliśmy z całą rodziną.

Janina B. Nowy wpis

Współpraca wspaniała pod każdym względem. Bardzo pomocni jeżeli chodzi o całe przygotowania i uroczystość w Kościele. Praktycznie ograniczyliśmy nasz stres związany z dniem ślubu do minimum.

Lidia Nowy wpis
@Janina B.

O to super. A możesz powiedziec coś więcej na temat tego co u nich zamawialiście, co przygotowywali? Jak to wyglądało cenowo, w miarę dobrze? :)

Lidka

Polecam. Perfekcyjność i zaangażowanie w wykonanie zadania to znak rozpoznawczy firmy.

Lidia Nowy wpis
@Lidka

Super, że jesteś zadowolona. Mogłabyś napisać coś więcej na temat współpracy, co dokładnie sprawiło, że masz taką opinię? Chętnie dowiedziałabym się szczegółów na ten temat, bo nie za wiele konkretów mogę znaleźć.

Jacek

Do zadowolonych klientów dorzucę opinię pracowników. Świetnie się pracuje bo atmosfera sprzyja i dobrze zarabia!

Aplikowałeś do firmy Andrzej Kwaczyński Pracownia Plastyczna Art? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Nikodem i Marta

Polecamy!

Milena Karczmarek

Firma z bogatą ofertą świadczonych usług i dobrymi cenami.

Bartek

Wspaniałe filmy, oryginalne pomysły i praca z pasją! Warto im zaufać.

Nikola i Miłosz

Wszystko zorganizowane we wspaniały sposób tak aby w czasie uroczystości zarówno Państwo Młodzi jak i bawiący się z nimi goście i przyjaciele czuli się komfortowo i swobodnie, dzięki.

Anetka

Dzięki tej firmie mamy super wspomnienia i zdjęcia którymi zachwyca się cała nasza rodzina i przyjaciele.

Zostaw merytoryczną opinię o Andrzej Kwaczyński Pracownia Plastyczna Art - Kozienice

• Jak się pracuje w Andrzej Kwaczyński Pracownia Plastyczna Art?

Zobacz opinie na temat firmy Andrzej Kwaczyński Pracownia Plastyczna Art tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Andrzej Kwaczyński Pracownia Plastyczna Art?

Andrzej Kwaczyński Pracownia Plastyczna Art
  • Warszawska 19