Ryjek

Nasutów

Opinie o Ryjek

Ktos

Nie polecam tam zakupów,szef to zwykły burak który nie liczy się z pracownikami najważniejsze żeby on zyskał a inni go nie obchodzą. Towar może codziennie ale niezbyt świeży,robi wrzuty byle pozbył się towaru z zakładu a to czy dziewczyny na sklepie to sprzedadzą odrazy czy po miesiącu jego to nie obchodzi już,wędliny codziennie myte a ceny wygórowane,a wynagrodzenie za te męczarnie kiepskie,za nadgodziny nigdy w życiu nie zapłaci. Jedynie szkoda mi jego córki która próbuje ratować to wszystko ale wszystko psuje jej stary

duck

Witam....Od około od dwóch lat wędliny z tego zakładu stracily na jakosci , jak tak dalej pójdzie to kupię w tym sklepie tylko słoninę. Konsument.......

eryk
użytkownik zarejestrowany

każdy z nas chyba o nich słyszał i chyba każdy wie, że zakłady mięsne często nie trzymają się zasad sanitarnych czy BHP. Czy jednak przestajemy kupować to mięso? Nie, bo do wszystkiego trzeba mieć zdrowe podejscie. Dopóki mięso nie jest sztucznie przetwarzane, to nie szukajmy sensacji :)

ja

Witam praca w tej firmie wygląda tak jak z pomarańczą wycisną z ciebie soki potem won.Zarobki najniższa krajowa ,Presja jest duza podpisując umowę musisz byc na czas na miejscu na pewno 24 na dobę.Jest takie bezrobocie że nigdy nie zabraknie mu ludzi.

byly pracownik

Witam pracowalem w tej firmie lat pare,Najgorsze lata -praca za grosze i wiecznie za wolno.(usunięte przez administratora) Tylko Ciekawi mnie czy dalej wylewa krew i resztki mięsa na pobliskie pola o 4.00 rano.Od 90 roku.Wszystkie zwroty ze sklepów popsute mięso i kiełbasa trafiały dalej do produkcji i do wędzenia .Maszyny wicznie się psuły ,(usunięte przez administratora) , żal mi wszystkich co muszą tam pracować za grosze,Do tego wszystkiego te podsłuchy -szok- (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Ryjek - Nasutów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ryjek