Opinie o Elba ZPC Marcin Strzałko w Trzcianka

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Elba ZPC Marcin Strzałko. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Elba ZPC Marcin Strzałko o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elba ZPC Marcin Strzałko w Trzcianka

mirek Nowy wpis

Witam, ludzie o co wam chodzi? piszecie takie bzdury ze szkoda gadac!!! pracy masę jest wie jesli wam tak tam zle to poco tam pracujecie!!! prawda jest taka ze za dobrze wam tam byłlo!!! pracy w czasach jak Marcin otwierał p[iekarnie nie było .... dawał ja wam!!! a myslicie ze jemu z nieba kapało!!!! ludzie takie były czasy a potem wiadomo ... założcie swoja firme i zobaczycie czy to jest tak hop hop pozdrawiam Cię Marcin , dawny kolego ze Złotowa, Mirek

adam Nowy wpis

nie wiecie czy nie szukają kogoś do pracy do Elba Zakład Piekarsko Ciastkarski

były pracownik Nowy wpis

"czy rzeczywiście pracuje się w tej firmie bez umowy, nie nwiem czy ktokolwiek by się na to zgodził obecnie " masz watpliwosci? jak nie ma co do garnka włozyc to człowiek-pracownik nie ma wyboru,marcinek wypasiony a pracownicy to nawet zusu płaconego nie maja bo niby jak skoro pracuja na czarno?

czym sie stresujesz? bedziesz rył po 12 godz bez umowy,własciciel bedzie cie poniżał...poczytaj inne opinie i dobrze sie zastanów,to praca dla desperatów

Piekarz

Proponowana praca bez umowy co chwilę papieros bez szacunku dla niepalącego pensja żenada

szkoda słów!

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Ela

wolę pójść 10 razy do Elby niż raz do Sendala. Byłam tam raz. Widziałam jak pił, wyzwał w nocy pracownice , odeszła dziewczyna z wydawki. Wystarczyło mi to na całe zycie

Obiektywny

Polecam Sendala. Jak będzie miał porównanie wówczas zrozumiesz na czym polega różnica. Marcin myśli, Sendal myśli ,że myśli. Tym się różnią!

Jak widać koledzy Marcin i Romek przyjęli te samo prawo, swoje prawo. Uczył Marcin Marcina... Dla jednego i drugiego człowiek to nikt. Wystarczy ich posłuchać jak są osobno. Jeden na drugiego gada a kiedy razem to wielcy przyjaciele od butelki i nie tylko. Złodzieje i oszuści z pełną świadomością słów. Niech mnie nawet podadzą do sądu, udowodnię jak okradają ludzi i Państwo! Pracodawcy (usunięte przez administratora)

sprzedawca wódki

polecam inspekcja pracy w Pile a najlepiej prokuratura i koniec z takimi pseudo biznesmenami. To samo ten z Lubasza. Złodziej na maksa okrada ludzi ale mercedesami się wożą. Za czyje? za naszee zusy i podatki niezapłacone Państwu. Czas z tym skończyć!

xxxxx

Pana Marcina znam kilkanaście lat jest to bardzo porządny i zrównoważony człowiek. Na pewno szanuje pracowników, natomiast warcholstwo i nieroby będą zawsze mieli problem. Pozdrawiam Pana Marcina i życzę wszystkiego najlepszego!

@xxxxx

marcinek-porzadny i zrownowazony ha ha! to ciekawe kto tak drze sie na pracownikow i ich poniza? pracowałem-słyszałem, wszyscy ktorzy go znaja wiedza jaki jest. a tobie xxxxx to chyba marcinek zapłacił za te pozytywna opinie,pytanie czym zapłacił? pewnie tymi pieniedzmi z niepłaconych zusow ,ktore kierowcy sami płacili,i sprzedazy bez KASY FISKALNEJ z samochodów.

mirella

hahaha myslicie na prawde o emeryturze, ludziee zastanowcie sie co sie teraz dzieje z tymi emeryturami, my tego pewnie nei zobaczymy jak tak dlaej pojdzie. mam wrazenie ostatnio, ze trzeba so bie odkladac z miesiaca na miesiac kupe pieniedzy a nie czekac na emeryture, nie ma co przejadac pieniedzy trzeba odkladac

janek

120km to jeszcze nie tak dużo, w 4 godzinki obrócisz, no z ładowaniem pewnie 5-6, zalezy tez od warunków na drodze.

(usunięte przez administratora) ..a jaka poprawnosc gramatyczna i ortograficzna, no ale-jak sie ma tylko podstawówe, trudno spodziewac sie światlych wypowiedzi.Pozdrawiam desperatów,którzy tam jeszcze poacują.

piekarz

ciekawi mnie dlaczego tak wypisujecie i w beszczelny sposób ajak niema przcy to sami do piekarni przychodzicie w łaske zeby miec pare groszy i pełne torby wynosic wstydzilibyscie sie pisac kto niechce pracowac tam to niemusi nikt niezmusza ludzie tam pracujom po kilkanascie lat i nienarzekajom jak ktos leci w kulki sam to co innego moze sie spodziewac tak jak pracujesz tak jestes wynagradzany i tyle a nie takie bzdury wypisujecie

keron

nie zglaszaja bo im dobrze pewnie wychodza z zalozenia ze gdzie indziej moze byc gorzej , a pieczywo woza nawet po 120 km w jedna strone jak nie wiecej

migotka

serce jeżeli uważasz się za pokrzywdzonego to powiedz to szefowi po drugie jak byś chciał zadzwonić do inspekcji to byś już dawno zadzwonił po trzecie z (usunięte przez administratora)zawsze idzie się dogadać A TAK PO ZA TYM NIkt na siłę przy maszynie nie trzyma

@migotka

jak przyjdzie czas na emeryture to dopiero beda sie w głowy pukac(usunięte przez administratora)

zadowolony to marcinek jest

ja także przepracowałem w tej pseudo firmie kupę lat , -zamalowane okna fakt - grzyb przykryty płyta gipsowa zęby było taniej biała i na to płytki fakt - szef kretyn po podstawówce fakt - znam tylko 2 osoby które przepracowały tam 15 lat i na pewno żaden z nich nie napisał by tego co nasz 15 letni stażysta pod którego podszywa się pewnie nasz szefuńcio . Prawda jest tak i każdy ja zna , a teraz jak już jego rodzicie przenieśli się na wieczny odpoczynek to odwaliło mu na max. najpierw jego ojciec siedział tam co weekend gdzie też zmarł w piekrani po po wylewie jego kochany synek i tak zagonił go do piekarni , brak słow ,matka także w nocy pracowała żeby złodzieji pilnować czyli wszystkich pracownikow . Nie wspomne o pani [usunięte przez administratora] która robiła na krajalnicy i poroniła w pracy to nawet pogotowia nie wezwał tylko za brame wyrzucił bo bez umowy była to juz mówi samo za siebie lepiej skończe bo za dużo podobnych wpomnień mam z tej pseudo firmy

serce

elba robia ludzie uczciwi i mniej uczciwi jest jedna taka co przy zawijaniu zasypia he he i jej synek cpunek co chwile lata do kibla przycpac robisz tam jako parobek bez umowy na czarno powinni zajac cie tym jakies wiekszse szychy inspekcja pracy ze ludzi ma na czarno zastanawiam sie gdzie to zglosic a napewno zglosze bo ludzi traktuja jak zwierzeta robisz 10godzin jedna przerwa 30minut kawy sobie nie mozesz zrobic no ale co tu gadac tzeba dzialac zeby te ludzie nie (usunięte przez administratora) jak psy poprosze jakis numer do inspekcji pracy ja juz zadzwonie bo ludzie sie boja o tym gadac

Znajomy

Moja koleżanka pracowała w tej piekarni na krajalnicy, to co opowiadała w głowie się nie mieści! Ponieważ znam szefa osobiście nie mówiąc o kogo chodzi spytałem... powiedział że jak to nie jest fachowy piekarz to byle małpa może go zastąpić, i że tych to on zwalnia w parę sekund bo nie mają umowy.

witek

pracownik - 2011-09-11 23:13:34 Jestem pracownikiem piekarni od 15 lat i zupełnie nie zgadzam się z opinią piekarza. Na terenie tego zakładu nigdy nie miały miejsca takie sytuacje, o których pisze mój poprzednik. Wypłaty zawsze są na czas, a o systemie spłat ratalnych nie ma mowy.pracowałem jako kierowca faktycznie szef traktuje ludzi jak parobków nie martwi się o stan samochodów a są w opłakanym stanie karze naprawiać kierowcom samochody jak tak dalej pójdzie to będzie rozwoził rowerem. brakuje kontroli transportu drogowego

Jan

Szef z pozoru grzeczny facet ale w środku siedzi kawał prostaka który nawet nie umie policzyć do 10.Żeby nie jego starszy/szacunek/ pewno skończyłby na ulicy.

Zostaw merytoryczną opinię o Elba ZPC Marcin Strzałko - Trzcianka

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Elba ZPC Marcin Strzałko?

Kandydaci do pracy w Elba ZPC Marcin Strzałko napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Elba ZPC Marcin Strzałko
1.8/5 Na podstawie 25 ocen.
  • ul. Powstańców Wielkopolskich 09
    64-980 Trzcianka