Arcese Polska Sp. z o.o. oddział Skoczów

Toruń

Opinie o Arcese Polska Sp. z o.o. oddział Skoczów

obsługa

Firma dziadostwo, banda oszustów i szubrawcow. Jesli ktoś chce sie zatrudnic w tej firmie to lepiej przemyśleć 20 razy. Bo bedzie to najwiekszy bład za byle bzdety kierowcy sa obciazani materialnie. Zarobek + dieta 42 euro za dzien z czego 2 ero jest potracano oczym dowie sie o tym za okolo 3-4 m-ce bo tak sa wystawiane rozliczenia. Za kazdą zmieniona trase, nie wazne, że stoisz w sztale masz jechac a pózniej dowiesz sie dlaczego nie dojechałes na czas do klienta Firmy nie interesuje slowo korek. PODPISANO kierowca pracownik firmy... A jeśli się postawisz BĘDZIESZ ZWOLNIONY BEZ PODANIA PRZYCZYNY, ZOSTANIESZ W TRAKCIE TURNUSU ZCIAGNIETY DO DOMU, KTORY TWRA 6 TYGODNI FIRMA NIE LUBI GDY ZWRACA SIE IM UWAGE NA WAZNE RZECZY... odział Będzin

Zostaw opinię o Arcese Polska Sp. z o.o. oddział Skoczów - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arcese Polska Sp. z o.o. oddział Skoczów