Cefarm-Lublin S.A. Sklep

Lublin

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Cefarm-Lublin S.A. Sklep
0 0 6 1

Opinie o Cefarm-Lublin S.A. Sklep

Administrator

A czy macie jakieś doświadczenia jeśli chodzi o pracę w firmie Cefarm-Lublin S.A. Sklep? Czy firma zapewnia benefity?

ja

Mobing i traktowanie pracowników jak zera Zero rozmowy,żadnego wyjaśniania-tylko rozkazy i wieczne niezadowolenie ze strony szefostwa Jedno wielkie nieporozumienie ta firma! Kierownictwo nie radzi sobie z organizacją a swoje frustracje wyładowuje na pracownikach !!!

wół

Zgadzam się z przedmówcą.Wśród kierownictwa układy i układziki,zwykły pracownik zwany ROBOTNIKIEM jest od wszystkiego za marne grosze.Godziny zwane "nadgodzinami" to praktycznie praca za darmo.Poza tym pracownik jest zastraszany i nie ma prawa głosu.Jeśli już ośmieli się odezwać jest bezczelnie zbywany...

mm

Pracowałam w tej firmie i nie polecam harówka za marne grosze.Kierownictwo i kadra zupełnie nie słucha pracowników tylko traktuje ludzi jak murzynów.

Zostaw opinię o Cefarm-Lublin S.A. Sklep - Lublin

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cefarm-Lublin S.A. Sklep