Złochowice

Opinie o Japart Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Zakład Pracy Chronionej Jan Pawelak

oszukany

kierowca - 2012-11-02 13:51:42 [usunięte przez moderatora] nie wypłaca wypłat pracownicy od 3 miesięcy nie mają wypłat a teraz poszedł w spedycje bez licencji na transport krajowy lada chwila jak inspekcja zwinie interes.Wielkie oszustwo do dzisiaj wisi kase i uwaga na umowy , daje do podpisu co innego niż mówi . Duże niebezpieczeństwo

kierowca

[usunięte przez moderatora] t nie wypłaca wypłat pracownicy od 3 miesięcy nie mają wypłat a teraz poszedł w spedycje bez licencji na transport krajowy lada chwila jak inspekcja zwinie interes.

ściema !!!

Zostaw opinię o Japart Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Zakład Pracy Chronionej Jan Pawelak - Złochowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Japart Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Zakład Pracy Chronionej Jan Pawelak