P.H. Wójcik Paweł Wójcik

Bochnia

Opinie o P.H. Wójcik Paweł Wójcik

FGR

Na dzień dzisiejszy mogę śmiało polecić. Pracowałem jako kierowca dla Pana Pawła przez rok czasu, zrezygnowałem z powodu wyjazdu za granicę. Wypłata terminowo, chciałem zaliczkę też nie było problemu, umowa o pracę od samego początku współpracy.

KiZ

To firma "uduś" w której robisz po minimum 10h dziennie + soboty za najniższą krajową. Zero podwyżek, premii. Firma rodzinna i jak to bywa w rodzinie wciąż są kłotnie bo mama tata i synek nie rozmawiają ze sobą jak ludzie. Brak konkretnego zarządzania i wsparcia. Masakra.

gryzoń

kilka lat temu robiłem w tej hurtowni. Gościu wówczas szukał nie pracowników tylko frajerów którzy będą sprzedawać jego cukierki za darmo, o umowie można było pomażyć a o wypłacie tym bardziej, nie wiem jak jes dziś lecz jak na tą chwilę szuka kierowcy to się raczej nic nie zmieniło

Zostaw opinię o P.H. Wójcik Paweł Wójcik - Bochnia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H. Wójcik Paweł Wójcik